Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális,hogy párom pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális,hogy párom pénisze ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Párom pénisze orgazmus után nagyon érzékeny. Konkrétan amint elmegy egyből le kell szállnom róla és hozzá sem érhetek, mert azt mondja érzékeny, fáj neki pedig sokszor megyünk el egyszerre, mert van, hogy csak úgy tudok,h o is éppen elmegy. es emiatt egy picit tovább bent kell tartania, hogy nekem is megfelelő ideig bent legyen szex végén de nagyon érzékeny neki utána. Másnal is van ilyen? Korábban én soha ilyet senkinél sem tapasztaltam. Volt, hogy vége lett a szexnek és egy 20 p után kézzel izgattam és jött a következő menet. Azonban neki érzékeny és fel sem áll aktus után pár óráig.

2021. aug. 3. 00:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Majd esetleg kipróbálunk valami természetes vágyfokozót vagy ilyesmit. Ha nem, akkor max majd csinálja máshogy. köszi a válaszokat :D meg mindig érdekelnek , ha valaki írna.
2021. aug. 5. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!