Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zajlott életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlott életetek legjobb heteroszexualis aktusa, hány évesek voltatok és mennyit szexeltetek azóta?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezni szeretnék, lehet írni privátban is.

2021. aug. 5. 16:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire lesz kérdés de az enyém egy fárasztó nap után volt, jól elkapott az exem és szinte az egész lakáson keresztül játszadozott velem aztán kaptam a magamét hátulról a falnak támasztva.

És igen, a kérdés "piszkos szándékkal" íródott ki. 22 voltam és majdnem egy evtized telt el azóta.

2021. aug. 5. 16:58
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Mindig elgondolkodom, hogy vajon ezek a kérdések mire jók...
2021. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem tettem egy utalast arra, hogy mire jó a kérdés, azert hogy akinel kétségei támadnának és ennek fényében nem szeretne válaszolni annak ne kelljen.
2021. aug. 5. 17:04
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Megismerkedtem melóban egy leszbikus lánnyal, aki az inkább biszex barátnőjével élt együtt. Összejártunk iszogatni, bulizni stb. Egyik otthoni iszogatás során a leszbikus lány felhozta, hogy kíváncsi lenne milyen fiúval. A biszexnek, mivel elmondása szerint régen ki volt már éhezve pasira, több sem kellett. Hatalmas élmény volt, igaz végül a leszbi csaj nem engedte a behatolást, de ahogy szájjal kényeztetett az mesés volt. 21 voltam akkor.
2021. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Még jó, hogy senkinek nem "kell" válaszolni. No de ha én leírom? Az neked miért jó? Mert rögtön írhatsz egy privit?
2021. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-ös, szerintem elbeszélünk egymás mellett, ha szeretnél válaszolni írd le nyugodtan, felpontoztam a 4-est is.

A 2-est azért pontoztam le mert offolva köt olyasmibe amit megválaszoltam annak, aki nem teljesen hülye.

2021. aug. 5. 17:14
 7/12 A kérdező kommentje:

7-es, ha a "piszkos szándék" megfogalmazás nem evidens, akkor visszatérek az internet által nyújtott lehetősegekhez.

El nem tudom ki volt az a seggfej egyebkent aki lepontozta a 4-es válaszolót mikor azt írta amit ke

kérdeztem... Végülis a saját szórakoztatasom mellett megtudtam mi igazán jó a férfiaknak, szóval nem panaszkodok annyira - talan azt is megtudom van-e valaki hozzám hasonló helyzetben, de ez már a sokadik kérdésem ahol a válaszolók a leírásom ellenére nem arra válaszolnak amit kérdezek, amiatt lettem ennyire ideges.

Továbbra is áll az ajánlatom: akit zavar a kérdésem az válszadás helyett jelenthet, ne azokat cseszegessétek meg pontozzátok le akik megválaszolják amit kérdeztem.

2021. aug. 5. 17:32
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerencsére nem te döntöd el, hogy a kérdéseket, akár a tiédet is, ki kommentelheti. És értékelni is szabadon lehet. Akár ellentétesen is, mint ahogy te helyesnek érzed, pl most én is nyomtam egy piros x-et a négyesre csakazért is. 😁
2021. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő reggel találkoztam egy lánnyal, aki 2 napja szakított kb. Feljött hozzám, ittunk pár koktélt, fél óra után neki is estem. Kinyaltam és közben megujjaztam. Úgy remegett az egész teste, hogy a többi lakó is érezte, mert a ház is belerengett. Utána pedig életemben először vette rendesen szájba valaki. Amikor mondtam, hogy első orál, hatalmasat nézett, és kb letépte a nadrágot rólam. Olyan volt a csaj mint a gép. Egyik kezével az alsó felét fogta, a felső fele a szájában volt. Rengeteg nyállal mozgott fel le egyszerre a szája és keze oltári tempóban. Néha váltogatta, és ellentétes irányba csinálta. Ez ment pár percig, lassan végem is lett de meg is akartam dugni, úgyhogy mondtam hagyja mert elmegyek, szóval hátra feküdt, felhúzta a gumit nekem, betettem, a lábait és karját egyből összekulcsolta a hátam mögött, és szinte ugrált alattam, miközben mondogatta hogy még, ezaz gyerünk stb. Szívtam a melleit, nyakát, smároltunk is, és nem kellett sok mire elment megint. Kicsit lelassultunk de ebben a pózban maradtunk. Amikor összeszedte a szuszt, elkezdte mozgatni alattam a csípőjét, közben mondogatta, hogy most élvezzek el benne. Egyre gyorsabban mozogtunk, és fél perc múlva el is mentem.


Talán ez volt az egyik legjobb. Van még egy két emlékezetes, de lusta vagyok többet írni, és ezt leírni is szerintem meg fogja tenni a hatását.

2021. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
21 éves voltam. A lány talán 19. Tinderes kaland volt. Azóta volt 2 majdnem kapcsolat, és 2 alkalmi.
2021. aug. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!