Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tetszettem egy lánynak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszettem egy lánynak, akinek időközben lett barátja, de most újból egyedül van és szeretne talákozni. Ezek után ha összejönnék vele az szégyen lenne rám nézve?

Figyelt kérdés

Amikor elsőször ismerkedtünk egyedül volt majd lecsapott rá egy fiú. Most hogy végre, takakozva velem.

Szégyen ha ezek után összejönnék vele?


2021. aug. 6. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Miért lenne szégyen? Annyi, hogy ne add könnyen magad, hogy érezze, hogy nyeregben vagy.
2021. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek szemében szégyen, kiállítanak a főtérre és mutogatni fognak rád vagy mi? Döntsd már el, hogy tetszik-e neked a lány, akarsz-e tőle valamit, ne pedig sajnáltasd magad. Legyen most tököd, hogy más ne csapja le a kezedről, hajrá! Lehet hogy csak átmeneti pasi leszel az életében, de addig is jól érzed magad, avagy azt akarod nézni hogy most is majd más fogja dugni helyetted?
2021. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bajok vannak a fejedben öcsi. De amúgy tényleg nem szégyen. Csak szar érzés lehet ló helyett szamárnak lenni. Így gondoltad?
2021. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha nincs más alapon előhúz a fiókból?

Figyi. igazából megteheted hogy megdugod, lévén a pina nem lesz keserűbb ettől, de sose felejtsd el hogy mit tett, ha egyszer megtette megteheti máskor is. Ergo dugogatni tök oké, de nagyon ne bízz benne.

2021. aug. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy első körben is téged választott volna, de te olyan balfasz voltál, hogy inkább azon töprengtél, az mennyire lenne szégyen. Ha lenne tököd, elkapnád a nőt, és most izzadhatnál alatta, ehelyett itt erőlködsz a hülyeségeiddel. Szedd fel!
2021. aug. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarom eldönteni a kérdező helyett, hogy mit csináljon, de szerintem, ha a lány most jött ki egy kapcsolatból, akkor veszélyes bele menni ebbe! (Idő kell neki egy újhoz, most max csak érzelmi pótlék lehet a kérdező) Szerintem csapda, én már tapasztaltam ilyet! Fülig szerelmes voltam a lányba és kicsit ügyetlen is, aztán mély csalódás volt az egész és hatalmas nagy érzelmi fájdalom nagyon sokáig! Egyik pillanatról, a másikra lesz@rt és (a távolság miatt) írásban koptatott le azzal, hogy ignorált, ami szintén sz@rul esett, hogy annyi nem volt benne, hogy normálisan leírja!


De, ha most bele megy a kérdező és sikerül neki összejönni a lánnyal, akkor szerintem is mindenképp élvezze ki a szexet és ne szeressen egyből teljesen, csak akkor, ha a lány hűséges és komolyra fordulna a kapcsolat. A kérdés már csak az, hogy megéri-e neki a kockázat és jól viseli-e majd az esetleges csalódást…


21F

2021. aug. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Megdugnám otthagynám
2021. aug. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!