Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, akit egyedül a pénz motivál a MUNKÁBAN?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy nem azért csinálja meg azért tör előre, mert hú de imádja, ez az élete, pusztán anyagi szempontok vezérlik.

Nem tudom, úgy érzem, hogy ez azt az üzenetet hordozhatja, hogy valami félrement neki stb.

Ez természetesen nem egyenlő azzal, hogy nem érdekli semmi!


2020. aug. 27. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez emberek kb. 80 %-a így van ezzel. Dolgozik, mert muszáj és kell a pénz, de utálja, amit csinál. Keveseknek adatik meg, hogy a megélhetésük a hobbijuk.
2020. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Szeresse és erdekelje amit csinál és fejlődjön a munkajaban.
2020. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Akkor igen, ha ez egy átmeneti munka, amit a pénz miatt csinál, de van olyan dolog is, amit majd egyszer azért csinál, mert szereti.


Enélkül nem, nem akarnék olyan emberrel együtt élni aki megkeseredett, minden nap azon hisztizik hogy megint dolgozni kell menni, este meg azt hallgatom, hogy milyen szar a munka.

2020. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek számít a pénz, ebből élünk. DE: ha kifejezetten csak a pénz számít Neki azt furcsának tartanám ha ez a munkára korlátozódna csak.

Ráadásul összetettebb a kérdés: van-e adóssága, gyűjt-e pl. lakásra,lenne-e lehetősége olyat választani amit szeret ha nem a pénzt nézné kifejezetten, segíti-e a szüleit? Mert vannak olyan helyzetek amikor valóban nagyon számít az,hogy mennyit keres, még abban az esetben is ha kevésbé szereti a munkáját.


Én nem zárnám ki, a hátterét nézném ennek és a asi értékrendjét, személyiségét.

2020. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#pasi értékrendjét
2020. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Enélkül nem, nem akarnék olyan emberrel együtt élni aki megkeseredett, minden nap azon hisztizik hogy megint dolgozni kell menni, este meg azt hallgatom, hogy milyen szar a munka."


Pontosan az ilyen gondolatok miatt írtam ki a kérdés, mert ez már hozzáköltés. Sehol sem írtam, hogy megkeseredett lenne vagy panaszkodna arról, hogy mekkora szar a munka.

2020. aug. 27. 10:43
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Simán. Én is így vagyok vele, nem a munkámban fogok kiteljesedni és önmegvalósítani. Egyszerűen csak mert amihez affinitásom van, azért nem fizet senki, vagy max éhbért, de semmiképpen sem tudnék belőle megélni és félretenni és stabil jövőt biztosítani a gyerekeimnek. Szóval én simán megértem, ha valaki így áll hozzá.
2020. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, én nem mondtam hogy ő megkeseredett és panaszkodik. Én azt mondtam, hogy nem jönnék össze ilyen emberrel, mert én így képzelem el hosszútávon azzal az emberrel, aki utálja a munkáját. 3-as voltam.
2020. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Végülis érthető, főleg, hogy tényleg vannak ilyen emberek.
2020. aug. 27. 10:48
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy utálja a munkáját, viszont meg tud belőle élni, míg, amit szeretne csinálni abból nem. Az emberek nagy része így él, ha magába néz igazán.
2020. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!