Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő is ismeri azt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is ismeri azt az érzést, amikor elindul a vaginális orgazmus felé vezető úton, ám az valami olyan hatalmas érzést sugall előre, hogy az ettől való félelem miatt megtorpan?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy tulajdonképpen csak támogatást keresek itt, hogy nem vagyok ezzel az érzésemmel egyedül...


Eszméletlenül felnőtt és őszinte és egyenes és szókimondó és tudatos nő vagyok, akinek még sosem volt vaginális orgazmusa és én ezt nem is szégyellem, sosem szégyelltem és ajánlom, hogy senki más se szégyellje, mert az nem egészséges és pláne nem a mi hibánk! :)


A nők 25%-a soha az életben nem él át orgazmust és 80%-uk még nem élte át, ám minden nő képes rá! :)


Én most először vagy másodszor értem el idáig, 38-39 évesen, hogy folyton a politikusok választási ígéretei jutnak eszembe, vagy egy hatalmas óriáscsúszda, ami eszméletlenül félelmetesen magas és meredek, mégis izgalmas - és nem merek lecsúszni rajta.


Teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy létezik az orgazmustól való félelem, mégpedig a kontrollvesztéstől való félelem miatt, én nem vagyok irányításmániás, az biztos és nagyon szeretem az emberemet, akivel most költöztünk össze vagy két év után végre hál'Istennek :) , és tudom, hogy milyen sok mindenen múlik egy igazi orgazmus, önbizalom és kapcsolaton belüli bizalom, másik emberben való bizalmam és én végletekig megbízom benne szerencsére, és tudom, hogy bennem van a gát, erre most ismertem rá.


Épp a kedves mondta egyszer még a kapcsolatunk elején, hogy állítólag három fő félelem van az emberben: az orgazmustól való félelem, a haláltól való félelem és a megőrüléstől való félelem.


Teljes mértékben értem én azt is, hogy az orgazmustól való félelem tulajdonképpen az irányítás elvesztésétől való félelemmel egyenlő, ez mégis azért furcsa számomra, mert nem csak hogy nem vagyok irányításmániás, de szinte mindent tudok az orgazmusról és a férfi és a női testről is.


Tudom, hogy hány nő kamuzza be az orgazmusát a pasijának, hogy nyugi legyen otthon, megértettem én már ezt rég, amikor elkezdtem szexuális életet élni 18 évesen, hogy a férfiak a női orgazmuskészséget a saját teljesítményük mércéjeként fogják fel, ami kiváló kapcsolatgyilkos. Nem mintha ettől ment volna tönkre bármelyik korábbi kapcsolatom, de biztosan ennek is köze volt ahhoz, hogy minden korábbim véget ért, mert én bizony sosem kamuztam, de megéreztem, hogy mikor jött el az ideje annak, hogy most kéne bekamuzni, de mégsem.


Megelőlegezem a kérdést, hogy egyedül sikerült-e már és igen, hála az égnek, komolyan, szerencsére egészséges vagyok testileg, egy normális víznyomású zuhany vagy az elektromos fogkefém akár bugyin keresztül is mindig meghozzák a várt eredményt.


De ez valami más, tényleg sokkal nagyobb, félelmetesebb és valami rettenetesnek tűnik, annyira nagyot ígér...


Arra vagyok a leginkább kíváncsi itt, hogy van-e más is, aki ezt érzi, amit én, hogy megbeszéljük egymással az érzéseinket, hátha együtt többre jutunk.


Éljen a névtelenség! :)



#női orgazmus #vaginális orgazmus #női vaginális orgazmus
2021. aug. 8. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mennyi férfiról van szó?
2021. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
4-ről, de a továbbikban nem írnék ide, nem akarom offolni a kérdezőt.
2021. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Pont akartam közbeszólni, hogy azért rólam és az eredeti kérdésemről se feledkezzünk már meg, de amúgy nem zavar, sőt, örülök, hogy írsz és a hozzád intézett kérdések is jogosak annyira, hogy még hasznosnak is jelöltem mindegyik hozzászólást, és jó, hogy válaszolsz is, úgyhogy ne hagyd abba!


Az eddig leírtak alapján én újra csak az előzőleg leírtamra mutatnék rá, hogy a nők alapból idősebb korukban tapasztalják meg először az orgazmust, mint a férfiak, méghozzá általában óriási különbséggel, lásd serdülő férfiak éjjeli magömlése tizenévesen a természetes fejlődés része, szemben nők leginkább harminc-negyven éves koruk után élik át először, már ha egyáltalán.


Nekem is a 30. születésnapom tájt volt először, egyedül és kicsi (azaz csikló orgazmus), bár én már ettől is olyan eszméletlen boldog lettem, hogy egyáltalán mégis csak képes vagyok rá, hogy már csak maga ez a tény is rátett egy lapáttal a boldogságomra! :)


Minden nő képes mindkét orgazmusra, a csikló orgazmus meg sokkal fizikaibb, mint a vaginális, ezért könnyebben is elérhető, mert nagyban hasonlít a férfi orgazmusra annyiban, hogy sokkal inkább fizikai gyakorlat, mint lelki.


Persze nők esetében - férfiakéban sem, de nőknél meg pláne!!! - nem lehet teljesen kizárni az érzelmeket, a gondolatokat, de sokkal fizikaibb a csikló ingerlésén keresztül elért orgazmus, mint a vaginális, még akkor is, ha mindkettőt tulajdonképpen ugyanazon az egy szerven keresztül érjük el.


Azt meg nem is tudtam, hogy férfiaknál is lehet ilyen félelem, bár teljesen érthető, pláne, hogy hány férfi végezte már tényleg úgy szivrohammal életét, hogy azt az orgazmusa okozta... Valószínűleg rendszeres szívvizsgálattal és egészséges, szívbarát életmóddal, étkezéssel, sporttal ez a félelem is kezelhető...

2021. aug. 15. 13:00
 14/19 anonim ***** válasza:
Te nagyon túlmisztifikálod ezt a témát, az a baj.
2021. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

”Az eddig leírtak alapján én újra csak az előzőleg leírtamra mutatnék rá, hogy a nők alapból idősebb korukban tapasztalják meg először az orgazmust, mint a férfiak, ”


Honnan veszed, hogy mindegyik akkor tapasztalja meg?

2021. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy mindenki, hanem azt, hogy a legtöbben és statisztikai mutatók alapján.
2021. aug. 15. 23:11
 17/19 anonim ***** válasza:
Érdeklődni szeretnék, hogy mennyi idős korodban történt veled az a bizonyos rádtérdelős #metoo eset..?
2022. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
30 előtt pár évvel, miért érzed relevánsnak?
2022. jún. 28. 20:57
 19/19 A kérdező kommentje:

Oké, jobban belegondolva persze, hogy releváns, nem mindegy, hogy gyerekkori bántalmazás vagy felnőttkori és persze, hogy ez azért bebonyolítja a dolgot, hogy olyan klasszikus az áldozatok önhibáztatása, hogy tudom, hogy hiába próbálom bemagyarázni magamnak, hogy én nem hibáztatom magamat azért, hogy nem láttam az eseményt közeledni és nem védtem meg magam hamarabb vagy jobban, attól még valahol nagyon mélyen bennem tán nagyon is aktívan működik valami automatikusan önostorozó mechanizmus, amely ellen viszont fogalmam sincs, hogy mit tudnék tenni, voltam már terápián, beszéltünk is erről is, úgy érintőlegesen, de nem változott semmi. Persze most én mondanám magamnak vagy annak, aki nekem mondaná ugyanezeket, hogy menj más traumafeldolgzó speciális éppen ilyen orgazmuskereső terápiára, hiszen kár minden pillanatot vesztegetni, amely megfoszt a lehetséges gyönyörtől - meggondolom...


Köszi a kérdésed, amely ezen gondolkodásra sarkallott

2022. jún. 28. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!