Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok ha már 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Mit csinálnátok ha már 1 hónapja nem szexelnétek mert mindig van valami kifogás?

Figyelt kérdés

Mivel mind a ketten dolgozunk csak hétvégente találkozunk

Úgy kezdtük hogy családdal elmentek nyaralni 1 hétre, mondom oké semmi gond

Aztán 2. hét nem tud jönni mert felújítás van a házban így én sem mehetek

3. hét beosztották hétvégére dolgozni (én meg már a falat kaparom hiányomban)

és talán de csak talán most a 4. hét okés lesz, de még nem biztos


Közbe egy buliba megismertem tesóm barátnőjét aki egy kis ital után kapható lesz erre arra, és már azon gondolkozom hogy elhívom őt, mert ezt már nem igen bírom libidóval


Az a kérdés ti mit tennétek helyembe. Jöhet minden az is hogy hülye vagyok meg undorító megcsalás stb stb



2021. aug. 8. 19:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tesód lány...és nem a fiútesód csaját akarnád döngetni?! :D

Amúgy meg ez úgy korrekt hogy szólsz a csajodnak hogy vagy lerendez most már,mert nem bírod,vagy keresel mást és felejtsen el téged! Ennyi a történet.

2021. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen nővérem van :) az kimaradt
2021. aug. 8. 20:02
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is beszélj vele, hogy neked több igényed van és nem havi 1x alarsz szexelni, ha nem egyezik az igényetek, kár erőltetni. Vannak lányok mondjuk akiket szexéhesebbé lehet tenni picit, csak jól kell terelgetni. Enyém pl nem masztizott egy ideje, most már ott tartunk hogy napi 2-3x és mindig hiánya van.


Naa mondom ez a beszéd, lehet ezt igy is nem kis Mucikám <3 :D

2021. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
1 hónap.... majd ha házas leszel, mostanra már barátnőd tesója is levarrtad. :-)
2021. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos beszéltetek erről, mert ez lenne a logikus lépés, mielőtt a kínzó vágyad enyhítenéd, egy készséges lány combjai között. Ez feltűnően sok idő, valami van emögött az biztos. Amúgy nagyon hamar kész vagy a váltásra, és ez megmondom őszintén nem tetszik.
2021. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Verd ki akkor, nem igaz, hogy ezt mondani kell.
2021. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt és őszintén minden hétvégén rendesen megkapom az "adagot" nem akarom elhagyni se semmi csak kanos vagyok hogy úgy mondjam és mindenre xD bár ez furán hangozhat
2021. aug. 8. 20:32
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

2 éve vele vagy és most volt egy hónap, amikor sokminden közbejött, erre te már más nőt akarsz megdugni? Neked mi bajod van? Jobban is járna a csaj, ha elhagynád. Hihetetlen, hogy 2 év után elég nagyfiú vagy a félrebaszáshoz, de ahhoz nem, hogy kinyisd a szád, hogy elmondd vágysz rá. Szánalom

N

2021. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát! Ha te jobban ki vagy éhezve mint az asszony, akkor azért orálisan ki tudna elégíteni ha ő is akarná! Az azért nem egy olyan nagy idő!
2021. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti a barátnőddel nem vagytok szerelmesek egymásba és nem is vonzódtok egymáshoz. Ha egymás mellett vagytok akkor oké, miért ne, adott a helyzet, de ha külön, úgy is jó. Neked is mindegy, kivel csinálnád, ha jól értem. Olyan párt keress, akivel természetes a vonzalom akkor is, ha kicsit kevesebbet vagytok együtt és ne csak azért legyen párod, hogy legyen kivel szexelni.
2021. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!