Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élők véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Párkapcsolatban élők véleménye érdekelne első sorban! Masztiztok-e kapcsolatban? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy párkapcsolatban szoktatok masztizni? Ha igen, milyen gyakran? És a szex rovására megy-e szerintetek?


Válasz adásnál kérlek írjátok egy életkort és hogy lány vagy fiú, köszönöm!



2021. aug. 9. 06:27
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok, nem masztizok kapcsolatban
Lány vagyok, ritkán szoktam masztizni kapcsolatban (heti 1-2)
Lány vagyok, rendszeresen masztizok kapcsolatban (heti 4-5)
Pasi vagyok, nem szoktam kapcsolatban masztizni
Pasi vagyok, ritkán masztizok kapcsolatban (heti 1-2)
Pasi vagyok, rendszeresen masztizok kapcsolatban (heti 4-5)
52 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hetente általában kétszer és nem megy a szex rovására, mert az már egy éve nincs. 29 éves kapcsolat. 48F
2021. aug. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Szoktam, de nem megy a szex rovására. Változó a gyakorisága, néhány naponta, néhány hetente.

44nő

2021. aug. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem szoktam masztuzni, ott a párom ha kedvet kapok hozzá. Van hogy ő veri ki mert szereti látni ahogy elélvezek.
2021. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Majdnem minden nap.
2021. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
6 éves kapcsolat, rendszeresen maszturbálok, a barátnőm libidója lényegesen alacsonyabb az enyémnél (én naponta 2-3x igényelném a szexet, ő meg 3 naponta).
2021. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam,hetente párszor.22L
2021. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
42%
46 éve van partnerem, azóta nem tutujgatom a bránert. Nekem az olyan, mint svédasztal mellett zacskós levest enni.
2021. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sipekilaci ***** válasza:
Mindegyik partnerkapcsolatomban rendszeresen masztiztam. Leggyakrabban a párommal együtt. Utána volt szex. Egyáltalán nem ment a szex rovására, sőt annál jobban kívántuk egymást..
2023. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!