Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj van velem, ha azt akarom,h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, ha azt akarom,hogy a barátnőm folyton elegitsem ki orálisan,és én nem adom neki vissza? Túl önző vagyok? Lehet rajta változtatni? Már csináltam neki,de nem vagyok kitartó és hagyom...Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, önző vagy. Légy oly kedves és nyald ki tisztességesen.
2021. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Nyald ki. Adok-kapok...
2021. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, önző vagy biz' ám. Mit lehet tenni? Vagy változtatsz és te is örömet szerzel neki, vagy egy idő múlva rájön hogy nagyon felemás a dolog és keresni fog olyan pasit aki nem csak követel, de ad is.
2021. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben a válaszod is ott van. Önző vagy, változz! Ám ha kényszerből nyalsz, az annyit is ér. Van aki nem szeret nyalni, lehet te is ilyen vagy, de nem tudom más nőt szerettél-e nyalni?

Lényeg, kompenzálj valami mással, ha nem szereted a punciját.

2021. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baj van veled. Önző vagy és ez gáz. Törekedj a változásra.
2021. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd helyében én kidobtalak volna már régen.
2021. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit lehet tenni?"


Megvárni, amíg talál egy férfit, aki szeret nyalni, és akinek fontos az ő gyönyöre is.

2021. aug. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
(Ez szerencsésebb esetben helyetted lesz, rosszabb esetben esetleg melletted.)
2021. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!