Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék változtatni ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék változtatni ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel közel 10 hónapja vagyunk együtt. És az a problémám, hogy nem érzem szexinek magam a kapcsolatunkban. Egyre ritkábban dícsér ezzel ellentétben viszont mindig leszól valamilyen tulajdonságom miatt és ha dícsér is legtöbbször hozzátesz valamilyen szúrós megjegyzést. Én ettől úgy érzem hogy nem tudok megfelelni neki pedig igyekszem nagyon és teljesen letöri az önbizalmamat is. Nagyon sokszor szembesítem azzal amit érzek de ő mindig csak annyit mond hogy csak viccel stb.


Mostanában azon kapom magam, hogy olyan dolgokat teszek a háta mögött amivel ki tudom tombolni magam és visszaadja azt az önbizalmat hogy így vagyok jó ahogy vagyok. Az hogy érzem azt amit mondanak rám mások azt úgy is gondoljàk és nem csak azért mondják hogy azt halljam amit szeretnék hallani az olyan jó érzés.


Nagyon nagyon szeretném ilyen jól érezni magam a kapcsolatomban is de már nem tudom mit tegyek. Szeretem a barátnőmet és ő is szeret engem ezt tudom, de úgy érzem sokszor hogy képtelen vagyok megfelelni neki.



#Párkacsolati problémák
2021. márc. 31. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolatban vagy.
2021. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon a leszólásból viccet csináló személy kikészíti az embert - kérdésed előtti kérdés kiírója ;)
2021. márc. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen tönkre fogja vágni az önbizalmad. Ez bántalmazo kapcsolat.


A valodi jo kapcsolatokban épülnek egymástol a felek es nem forditva.

2021. márc. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a szeretet a viselkedésből, tettekből nyilvánul meg, nem abból, hogy azt állítja, hogy szeret. Aki rendszeresen, szándékosan bánt, az nem szeret.
2021. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!