Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is késő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is késő már változtatni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a párom 29 éves.

Ő is és én is tanulni szeretnénk még, és változtatni az életünkön.

Ő jelenleg autószerelő, én pedig pedagógus vagyok.

Egyikben sem jó a fizetés, ebből nem igazán lesz saját ház/élet.

A környezetünk sajnos állandóan frusztral minket, hogy már minimum két gyereknek kellene lenni, nem pedig karriertépíteni.. én nem így gondolom..

valóban az lenne az élet célja, hogy szülni két gyereket és besavanyodni?


2021. júl. 11. 08:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
A ti döntésetek, hogy mikor vállaltok gyereket és mit kezdtek az életetekkel. Nem kell az "elvárásokkal" foglalkozni és kész.
2021. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom ez csak egy álkérdés, mivel Ön is tudja, hogy a kettő nem zárja ki egymást.
2021. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Aztán meg jön a 39-40 évesen sírás, hogy miért nem tudok teherbe esni?
2021. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
3.! Messze nincsenek még abban a korban. Igenis tanuljanak, a gyerek ráér.
2021. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
1 hónap múlva 24 éves leszek, azt gondolom, hogy 16 év még rengeteg idő, ugyanis annyi van addig, míg 40 leszek….
2021. júl. 11. 09:45
 6/28 anonim ***** válasza:
34%

Egyetem +4 év, tapasztalt szerzés a választott szakmádban + 4 év, egy kis élet kettesben, utazgatás, egy kis spórolás a házra, babára és életre meg is van a 16 év.

De persze tanuljatok, csak ne hidd hogy egy diplomától azonnal öletekbe hullik a sok pénz és a jó világ.

Sok sikert!


3-as voltam

2021. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%

Én 38 évesen szültem és köszi jól vagyok. Persze én majd 100 éves leszek mire lesz unokám meg huu de öreg leszek mire diplomázik. Igen. De amúgy elárulom, azért ezzel nem vagyok egyedül és még sehol sem ért negatív megkülönböztetés.


Viszont nekünk már van házunk, egy bérbe adott lakásunk. Autónk, megtakarításaink. Nem savanyodtam be, mert egyrészt már eléggé "kiéltem" magam és az életem jelenlegi szakaszában nem is annyira vágyok a pörgésre, viszont ha vágyok, akkor simán meg tudok fizetni egy minőségi gyermekfelügyeletet és akkor el tudunk menni pár órára kikapcsolódni.

A gyerekem felé sokkal nagyobb a türelmem, mint amennyi lett volna mondjuk 10 éve és minőségi oktatást tudunk neki biztosítani (egyedül oviba járt államiba)


Mindenki azt mond, amit akar, de az életedet te éled és ha te előtte karriert meg anyagi biztonságot akarsz megteremteni, akkor hajrá.

2021. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%
3.és 6. A frusztrációdat vetíted most ki, nem kéne.
2021. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
És mit szeretnétek tanulni pl?
2021. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
39%
7. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy 38 évesen tud szülni.
2021. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!