Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Betalált egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Betalált egy fullos 40-es milf.

Figyelt kérdés

Oda jár a terembe edzeni ahova én. Segítettem neki beüzemelni a futópadot, másnap bejelölt, és rám is írt. Elkezdtünk beszélgetni, és hamar lesett, hogy bizony többet akar. Már elkezdett célozgatni, hogy valamikor felmehetnék hozzá, de azt az üzenetét direkt nem néztem még meg.


Amúgy valami brutál jól néz ki a nő, tipikus mint a filmekben. Ráadásul edz is keményen. Viszont nekem meg barátnőm van, akit szeretek. Mit csináljak? A barátnőm sosem tudnám megcsalni, viszont ez meg olyan lehetőség, amire kb. 0.000001% esély van az életben. Főleg, hogy mindig is ki akartam próbálni egy nálam idősebb hölggyel, és életem végéig mondanám, hogy mi lett volna ha. Viszont ha a barátnőm megcsalnám, azt se bocsátanám meg magamnak soha.



2021. aug. 17. 13:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
Egy próbát megér
2021. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%
Ne hagyd ki, ez életed lehetősége! Intézd úgy, hogy a csajod ne tudja meg.
2021. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%
Letsss GOOO!
2021. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Akis_hamis ***** válasza:
69%
Jöhetnek a lepontozások, de én a helyedben bizony kihasználnám a lehetőséget. Egyszer élünk, tedd azt, ami neked az értékrendedbe belefér.
2021. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
Gondold el,ha talán szakítotok. Bánni fogod még élsz,hogy nem tetted meg. Diszkréten oldjátok meg.
2021. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%
A tökéletes, hosszú párkapcsolat titka a diszkrét félrelépés...
2021. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%
Minek az ilyennek barátnő?
2021. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
33%
Ebben a szituban meg kell dugni, viszont vigyázz, nehogy többet akarjon és esetleg még a barátnőddel megzsaroljon. Ne engedd, hogy elélvezzen, és ezt úgy csináld, mintha béna lennél,akkor majd többet viszont nem akar tőled egy menettől.
2021. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
63%

Várjon rád a milf, arra esettre, ha nem tartana örökké a kapcsolat…


Megleshetnénk, hogy hogy néz ki?

2021. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
60%

Vessz össze a barátnőddel valami hülyeségen, generálj vitát, aztán mondd hogy eleged van és szüneteltessétek a kapcsolatot egy két hétig. Addig húzd meg a milfet de titokban, aztán amikor kibékültök a bnőddel akkor még ő lesz hálás hogy megbocsátottál.

Egyébként csak viccelek, neked kell tudni hogy mit szeretnél. Utólag már azt mondom hogy 20 éves koromban megcsalhattam volna a barátnőmet, úgysem maradtunk volna együtt mint utólag kiderült ( főleg hogy ő úgy néz ki nem volt annyira erkölcsös mint én)

Viszont ha most 32 évesen benne lennék egy komoly kapcsolatban, akkor nem lépnek félre, mivel már inkább a család lebeg a szemem előtt.

2021. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!