Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Betalált egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Betalált egy fullos 40-es milf.

Figyelt kérdés

Oda jár a terembe edzeni ahova én. Segítettem neki beüzemelni a futópadot, másnap bejelölt, és rám is írt. Elkezdtünk beszélgetni, és hamar lesett, hogy bizony többet akar. Már elkezdett célozgatni, hogy valamikor felmehetnék hozzá, de azt az üzenetét direkt nem néztem még meg.


Amúgy valami brutál jól néz ki a nő, tipikus mint a filmekben. Ráadásul edz is keményen. Viszont nekem meg barátnőm van, akit szeretek. Mit csináljak? A barátnőm sosem tudnám megcsalni, viszont ez meg olyan lehetőség, amire kb. 0.000001% esély van az életben. Főleg, hogy mindig is ki akartam próbálni egy nálam idősebb hölggyel, és életem végéig mondanám, hogy mi lett volna ha. Viszont ha a barátnőm megcsalnám, azt se bocsátanám meg magamnak soha.



2021. aug. 17. 13:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Attól még hogy szereted a barátnőd, az nem zárja ki, hogy ne érjen kísértés-jelen esetben egy 40-es milf képében- Nem akarod, te eldobni magadtól a nőt aki szeret, egy olyan numeráért, amiért a legvadabb álmaidban epekedtél. A hűség és a bizalom számla egy olyan kapcsolatért, amiben a szerelem is játszik. Ne légy smucig, fizess, hagyd, hadd dugja meg más azt a forró puncijú milfet!
2021. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, ha ez szerelem lenne, egy percig se beszélnélek le róla. De hidd el, az a nő, aki ennyire nyomulós, nem fog visszariadni attól, hogy bekavarjon a kapcsolatodba, akár bosszúból is.

43 N

2021. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
25%

22: szerintem egy kicsit eltúlzod. Neked nem kellene egy szerető diszkréten?

44F

2021. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
44%

23-as, volt szeretőm diszkréten, a vége az lett, hogy komolyra akarta fordítani a dolgot és úgy intézte a randikat, hogy előbb-utóbb lebukjunk (kidudálgatott az autóból ismerősöknek, amikor mellette ültem, stb.)

Annyi a különbség, hogy nekem nem volt annyi veszítenivalóm, mint a kérdezőnek, mert köztem és a férjem közt rég nincs semmi más, csak gazdasági érdekközösség.

Szerelemből megérte volna. Csak szexért nem, főleg, hogy a szex se volt jó vele.

2021. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
49%

Felejtsd is el azonnal!


/A barátnőd/

2021. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem dugd meg, hogy neked jó legyen, de figyelj arra, hogy elég "béna" legyél direkt, hogy neki ne legyen jó, így nem akar majd többet egy alkalomnál.
2021. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
75%
26-os,és ez miben mentesítené a barátnővel és a lelkiismeretével szemben?
2021. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg nyugodtan, a baratnodet is dugja valaki
2021. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Cpt_Obviously ***** válasza:
11%
Vidd a nődet is! Hármasban még durvább élmény!!!
2021. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

#27

Ez csak arra jó, hogy nem akaszkodik rád a későbbiekben.

2021. aug. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!