Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Betalált egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Betalált egy fullos 40-es milf.

Figyelt kérdés

Oda jár a terembe edzeni ahova én. Segítettem neki beüzemelni a futópadot, másnap bejelölt, és rám is írt. Elkezdtünk beszélgetni, és hamar lesett, hogy bizony többet akar. Már elkezdett célozgatni, hogy valamikor felmehetnék hozzá, de azt az üzenetét direkt nem néztem még meg.


Amúgy valami brutál jól néz ki a nő, tipikus mint a filmekben. Ráadásul edz is keményen. Viszont nekem meg barátnőm van, akit szeretek. Mit csináljak? A barátnőm sosem tudnám megcsalni, viszont ez meg olyan lehetőség, amire kb. 0.000001% esély van az életben. Főleg, hogy mindig is ki akartam próbálni egy nálam idősebb hölggyel, és életem végéig mondanám, hogy mi lett volna ha. Viszont ha a barátnőm megcsalnám, azt se bocsátanám meg magamnak soha.



2021. aug. 17. 13:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
84%
Ha a csajodra rámenni egy "fullos 40-es pasi" örülnél neki ha kihasználná? Ezen gondolkodj kicsit.
2021. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem lehet olyan szoros a kapcsolat a barátnőddel, ha így elgondolkodsz. Neked kell tudnod. Én biztos nem csalnám meg a nőmet, de az is biztos, hogy így 40-hez közeledve nem is érdekelne más, a család a fontos. 20 évesen meg olyan szerelmes voltam az akkori barátnőmbe, hogy azért nem jutott volna eszembe.

Egyébként én voltam idősebb nővel. Semmi extra.

2021. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Undorító dolog a megcsalás, de hidd el, ha olyat hagysz ki akire igazán nagyon vágysz, az a vágy ott marad benned, nem múlik évekig. Valami kegyetlen.

De csak hobbiból, csak hogy elmondhasd idősebbel is voltál, ezt is kipróbáltad, csak azért nem éri meg megcsalni a barátnődet, kockáztatni a kapcsolatodat.

2021. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabbul fog hatni a lelkedre az, hogy eldobtad az elveidet (vagyis hogy a megcsalás rossz), minthogy kihagytál egy milfet
2021. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
19%
kép?
2021. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
71%
40-es nő vagyok, edzőterembe járok, igaz, nem rendszeesen. Látok jó pasikat, de eszembe se jut,hogy bármelyiküket is bejelöljem és rányomuljak. És nem, nem azért mert nem jönnek be a jóalkatú fiatalabb pasik, egyszerűen azért mert sosem kezdeményeznék nőként (még akkor sem ha manapság ez megtehető), főleg olyan pasinál akiről nem tudok semmit. Eleve nem kellett volna visszajelölnöd, bár nem tudom kik tartoznak a facén az ismerettségi körödbe. Az,hogy ott találkoztok még önmagában nem jelenti azt hogy ismerősök vagytok, persze ezt Ti tudjátok. Én csak azt szeretném Neked hangsúlyozni,hogy óvatosan az ilyen gyorsan ismerkedős nyomulós nagyonjónő 40-essel. Attól nem kell tartanod,hogy többet akar Tőled, de attól igen,hogy Ő nem titkolja a talákozóitok és esetleg kellemetlen helyzetbe sodorhat. Egy percig ne kockáztass, nem éri meg.
2021. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
61%

" A barátnőm sosem tudnám megcsalni, viszont ez meg olyan lehetőség, amire kb. 0.000001% esély van az életben"


Már megcsaltad mert folyamatosan a milf max. fordulatszámon történő dugásán jár az eszed. :)

2021. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem éri meg eldobni a gerinced emiatt és ráadásul a kapcsolatod is aláásod. Elhiszem hogy szép meg izgi, de ez is csak egy pina, hidd rl többet képzelsz róla, mint ami.

Ráadásul ha ugyanabba a terembe jártok kellemetlen lesz, hogy továbbra is nyomulni fog, több alkalmat is akar, vagy ha nem, akkor is látni fogod minden egyes alkalommal, szembesülni fogsz a megcsalással újra és újra.

Te el tudnád nézni, ha a párodat dugná meg egy gazdag jóképű 40es pasi? Te megengednéd neki, hogy kirpóbálja ha nagyon akarja?

Már eleve az is aggasztó hogy így elgondolkodtál ezen. Gondolkodj el azon, hogy mennyire lehet mély vagy hosszútávú a kapcsolatod. Ha úgy érzed úgysem együtt öregedtek meg, akkor inkább szakíts vele és akkor kefélgethetsz azzal a nővel ameddig akarsz. Ha egy kicsi esélyt is látsz arra, hogy családotok legyen, együtt éljétek le a következő 5-10-20 évet, akkor ne tedd meg

2021. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
30%
Remélem lebuksz, a csajod kidob, jobban érdemel nálad
2021. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
46%
Barátom én 44 vagyok. Három kihagyott menetet sajnálok az életben az egyik pont egy ilyen. Pont ugyanez volt az indokom, s kiderült hogy feleslegesen. Ne járj, csináld meg a nőt és élvezd. Az se baj ha többször. A csajodnak ettől nem lesz kevesebb semmi. Hidd el.
2021. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!