Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak vesztem az idejét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak vesztem az idejét?

Figyelt kérdés

A barátom nagy anyagi nehezsegeken megy keresztul

A múltban a volt barátnoje segítette anyagilag amikor hasonló helyzeten ment keresztül.

Én nem tudom sose penzeltem pasit és vonakodom megtenni.

Azt mondja hogy miattam vesztette el ket munkahelyét, mert követni akart engem amikor másik városba költöztem

Az, hogy fizetem a kavejat, sütijet mikor egyutt vagyunk, már nem segíti....

Valaki azt mondta, hogy engedjem útjára, hogy találja meg azt a nöt, aki megadja neki, amire szuksege van, ha kell eltartja

De nem tudom, tenyleg erre van szuksege ?



2021. aug. 23. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon gyorsan menekülj ettől az ingyenélőtől!!!

Az utolsó fillért, és energiamorzsát is kiszippantja belőled, aztán minden problémát, minden bajt átpasszol rád.

Ismerem a típust. Sosem fog megváltozni.

Mentsd magad!

2021. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem normális érett férfiként nem jutna eszembe a páromra támaszkodni anyagilag.


Házasság esetén már más tészta, ugyanis ott már ketten egyesült erővel, megfelelő koherenciával, együtt néztek szembe a nehézségekkel. De egy sima párkapcsolat nem ilyen jellegű.

2021. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Menjen keressen egy sugarmommyt. Az még oké, hogy mindenki fizetné a sajátját de jó hogy nem eltartok egy férfit. Emelje fel a valagát, keressen állást vagy viszontlángos! Mehet!
2021. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem veszted, hanem vesztegeted, és nem az övét, hanem a sajátodat.
2021. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Hívd fel az ex barátnőjét és kérdezd meg mekkora anyagi carban hagyta.

Jól írja a 4-es, a saját idődet vesztegeted.

Benned akar bűntudatot kelteni hogy miattad került anyagi zűrbe de kérdezem az exénél ki volt a hibás? Hisz ott is hasonló anyagi problémákkal szembesült.Jó buli élősködni másokon amíg eltűrik de hosszú távon az ilyeneknek nincs jövőjük.

2021. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Bocs de nem tud dolgozni abban a városban ahova költöztetek? Milyen férfi ez hogy elvárja hogy te tartsd el? Persze egy komoly kapcsolatban egy kis ideig ez rendben van ha épp elveszti az egyik fél a munkáját stb de max 1-2 hónap alatt lehet új munkát találni. Gyanítom itt most nem az elmúlt hetekben költöztetek el. Ez a pasi egy ingyenélő önző farok aki csak kihasznál nőket. Minek a nyakadra egy ilyen? Szerelem ide vagy oda, hosszú távon egy sikeres céltudatos ízig férfi kell egy nőnek, akire lehet építeni, támaszkodni, tervezni vele a jövőt stb. Ha kell a nyakadba egy gyerek majd szülsz egyet, de ezt a pasit szerintem felejtsd el

N

2021. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis minek akart téged követni, talán ennyire féltékeny.

De ez miatt se veszíti el a munka helyét .

2021. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a pasit, sürgőden, ez csak lehúz mint anyagilag mint pedig érzelmileg.
2021. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2021. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekulj. Aki mindog mast hibaztat a sajat nsomora miatt, az nem eri meg az idot. Bocs, de mindig talal majd vmi hibat amiert nem tud dolgozni. Meg ha nincs penze, akkor nem eszik sutit... mar elnezest...
2021. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!