Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Használtok műpuncit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Használtok műpuncit? Milyen érzés azzal csinálni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem használtam. Csakis eredeti, biztos forrásból beszerzett, hús-vér p'ncit. :)
2021. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz! Mert az 'algo' le fogja tiltani a kérdésedet. Nekem 2x tiltotta le ua. a kérdést, pedig a másodiknál már nem is használtam "durva" szavakat, és sokkal durvábbakat is olvastam itt.
2021. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de köze nincs egy igazi jó szeretkezéshez.
2021. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
63%
Igen, hasznàltam. Szar.
2021. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen, van. Vegyesek az érzéseim. Nagyon szorít, nagyon szűk (ami jó) de konkrétan 20 mp alatt elsülök vele, nem tudom kiélvezni, mert azonnal kicsinál. Másik hátránya, hogy hideg belül, és sok sikosító kell, nem a forró nedves punci érzés.
2021. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Használtam, jó volt. (fleshlight) a normál szexet meg se közelíti, a kézzel maszturbálásnál viszont lényegesen jobb.
2021. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan síkosítót kell bele venni, ami melegít, ilyen egyszerű :D. Meg előtte a síkosítót tartsd a radiátoron.


Elég jó. Főleg amikor új. Olyan szűk, alig megy be. Kettőt húzok, el is élvezek. Olyan érzékeny ilyenkor, hogy kihúzni se bírom. De egy hét használat után ellazul kitágul. Persze akkor is élvezetes mert úgy már tovább lehet bírni. De amúgy közé nincs az igazihoz, de sokkal jobb, mint a kezem, ha igazi nincs

2021. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja vettem egyet, direkt a legjobbnak mondottat a piacon. Igen, sokkal jobb, mint a kezem, finom, puha. Ha meleg vízben áztatod előtte kicsit, akkor nem hideg, meg kell a jóféle síkosító.


De egyrészt messze nem olyan, mint egy nő: itt nincs csípő, puha, bársonyos tapintás, popsi, cicik, nyögések, rándulások. A fasorban sincs az élő nőhöz képest.


És igen, jobb a kéznél, de baromi macerás. Elővenni, felmelegíteni, figyelni rá, hogy ne legyen senki a környéken (hangosan cuppog), utána elmosni, hintőporozni, megszárítani, elrakni. Szóval jó, de fentiek miatt már hetek óta hozzá sem nyúltam.

2021. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na és hogy kell "kipucolni" használat után?
2021. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meleg vízzel.
2021. aug. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!