Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, miért nem tudtok minket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért nem tudtok minket férfiakat szőrösen elfogadni?

Figyelt kérdés
Például az én barátnőm is igényli, hogy borotváljam a fanszőrzetem. Természetesen megteszem neki, mert a kedvében szeretnék járni. Viszont férfi létemre snassznak érzem a dolgot, kicsit b...zisnak találom, több időt kell tölteni a fürdőszobában, plusz az én gondolkodásom szerint a férfin a szőrzet az idom, magyarul ezért vagyunk "férfiállatok". Nők, férfiak vegyesen, ti mit gondoltok erről?

2021. aug. 25. 12:56
A kérdező szavazást indított:
A férfi igenis szőrösen jó.
Tessék csak a férfiaknak is borotválkozni.
49 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez mindenkinek az egyéni döntése kellene hogy legyen, de félmegoldásként mondjuk mi lenne, ha csak trimmelnéd? Én is azt teszem.
2021. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

"Férfiak, miért nem tudtok minket nőket elfogadni szőrösen?"

Több időt kell eltölteni a fürdőszobába? Jaj te szegény,akkor gondold el amíg egy nő tetőtől talpig szőrtelenít mennyi időt vesz igénybe. Abba az 5 percbe nem fogsz bele halni.

Azért igénylem hogy egy férfi szőrtelenítse az intim részét, mert nem szeretek szőrt köpködni orál közben.

2021. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
11%
Milyen érdekes hogy 30 évvel ezelőtt kb senkit nem zavart az intim szőrzet és az sem, ha véletlenül egy szőrszál került a szájába 🙂🙃🤷‍♂️ és még azt mondják, hogy nem társadalmi nyomásra szőrtelenít mindenki. 48F
2021. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem igénylem. Az ő döntése, de ha akar orális szexet, szedje le a szőrt. Ha nem, semmi gond, nekem úgy is jó. Ja, akkor én is meghagyom…
2021. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Egyet értek a #2-el.
2021. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Én se szeretem a szőröset. Ne haragudj, de ennyit meg lehet tenni, hogy kívánatosabb legyél a párod szemében. A legtöbb pasi nagyon elhanyagolja magát, de ugyanúgy elvárják, hogy a nő mindig tip-top legyen. Aztán meg panaszkodnak, hogy nincs otthon elég szex...
2021. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
12%
Kinek fájt ennyire az igazság? #3
2021. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Végülis ja az embert a természet szőrösnek teremtette. Bizony a női testet is. Ja hogy az meg zavar?! A nő az legyen hamvas , pihe-puha meztelencsiga. Nyugodtan szőrtelenítsen a férfi is intimtájékon, ráfér, mert a dzsungel minden csak nem vágykeltő.
2021. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Sokkal hihénikusabbnak találom. Egyébként ha nekem nem sikerült valami oknál fogva szőrteleníteni, akkor én sem várom el, hogy kinyaljanak. Vagy borotválja, vagy ne várja el senki, hogy úgy leszopjam. Szex közben nyilván nem zavar, akkor nem is zavarna.

Meg persze egy hosszú párkapcsolatban azért tisztában vagyok a párom intim higéniájával, vele nem zavar.

2021. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell mindig azzal jönni hogy 30 évvel ezelőtt senkit nem zavart a szőr? 75 éves nagymamám szőrteleníti az egész testét... Aki szeretne szőrteleníteni mert zavarja az fog, aki nem akar úgysem fog bármelyik életkorban is van.
2021. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!