Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, miért nem tudtok minket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért nem tudtok minket férfiakat szőrösen elfogadni?

Figyelt kérdés
Például az én barátnőm is igényli, hogy borotváljam a fanszőrzetem. Természetesen megteszem neki, mert a kedvében szeretnék járni. Viszont férfi létemre snassznak érzem a dolgot, kicsit b...zisnak találom, több időt kell tölteni a fürdőszobában, plusz az én gondolkodásom szerint a férfin a szőrzet az idom, magyarul ezért vagyunk "férfiállatok". Nők, férfiak vegyesen, ti mit gondoltok erről?

2021. aug. 25. 12:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%
Szerencsére már nem abban a korban élünk hogy elég legyen ha a férfi 1 fokkal szebb az ördögnél. Ma már minden szükséges eszköz az ápoltsághoz készen és rendelkezésre áll. Férfiak is nyugodtan felemelhetik a tükröt és a borotvát nem esik ki az íj vagy a balta a kezükből.
2021. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%

Nekem midegy, hogy szőrös vagy szőrtelen-e a férfi. Ahogy neki jó.

Én viszont nem fogom borotválni magam ott a kedvéért.

2021. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom mennyire vagytok vizuális típusok, de most gondold el, egy jó szopás után a kilógó szőrdarabokat a számban.... pfej!

Másrészt pedig minimum a fazonigazítás, mivel mind a nőknek mind a férfiaknak sokkal higiénikusabb.

2021. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
44%

23# Nem higiénikusabb, hanem teljesen védtelen a csupasz bőr.

A szőr megakadályozza, hogy bármi is a bőrödhöz érjen.

2021. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
36%
2, Nem a szőrt kell szopni hanem a farkat, az pedig kopasz !!!
2021. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
13%
23. Én vizuális vagyok és elképzelem hogy te is a szőrt kapod be, nem a fütyit.
2021. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
35%

#26!


Engem is lepontoztak, amikor írtam, hogy a farkam hosszabb, mint a szőrszálaim. Esélytelen, hogy szőrszálat kapjon be.

A puncinál sokkal közelebb a szőr a célterülethez, de valahogy azt is túléltem eddig, ha szőrös puncit nyaltam. Az az egy-két szőrszál nem akkora probléma.

2021. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
78%

Fiúk, nem kell itt besértődni. Csak nézzétek meg a válaszokat. A férfi hozzászólók háborognak, hogy jól van az úgy, a nők viszont nagy többségben igenis elvárják/szeretik. Ti meg döntsétek el, hogy kinek akartok tetszeni, pasiknak, vagy nőknek ;)

Egyébként meg, ha nem kell sehol máshol nyalogatni (pl zacsi), nincs mélytorkozás, nincs egy szőrszál se magán a péniszen (többnyire azért van), akkor nyilván nem feltétlen szükséges borotválni.

2021. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
52%

#28!


Szerencsére nem reprezentatív a gyk. közönsége. :)

2021. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
42%

29# +1

Tényleg nem reprezentatív, hogy mi folyik itt.

Az én szőrzetem még soha senkit nem érdekelt minimális mértékben sem.

Valahogy teljesen természetes volt a jelenléte mindenki számára, ahogy nekem is természetes volt a női szeméremdombon lévő szőr.

Általában ollóval nyírtuk le minimálisan, hogy ne legyen dzsungel és úgy mindig tökéletes volt.

2021. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!