Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg olyan szornyu dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg olyan szornyu dolog, ha leszoptam ket sracot egy eldugott helyen egy buli utan?

Figyelt kérdés
Utoloag belegondolva lehet, hogy hulyeseg volt, mert kiderult es sok ember megtudta, de basszus, ha egy fiu csinalt volna hasonlot egy lannyal senkit se zavarna. Abban a helyzetben izgato dolognak tunt es belementem. Es tobb baratnomrol is tudok aki csinat hasonlot.

2021. aug. 26. 13:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
49%
Ribizli vagy. Jó kis értékrended van, most legalább már mások is tudják, ez ilyen matrica szokott lenni, rajtad marad.
2021. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
50%
Ha engem kérdezel, nagyon gáz. Semmi önbecsülés, csak egy használtak.
2021. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
77%
Ha teged izgatott es neked jol esett, akkor miert ne? En is csinaltam hasonlokat, nem erdekelt,hogy ki mit gondol utana. L.
2021. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
61%
Nem gáz, ha önként és szívesen csináltad. És nőként nem értem azokat a nőket akik azért ítélnek el, mert nem értik mi a jó abban, ha "egyoldalú" a dolog. Szerintem teljesen normális, ez olyan kb mint a karácsonyi ajándékozás, sokszor élvezetesebb a másiknak örömet szerezni. Én is gyakran kényeztetem a pasim "csak úgy", mert pl olyan a hangulatom, vagy csak arra van lehetőség stb, és sosem érzem, hogy ettől engem használna. Önként teszem, mert szeretek örömet okozni is. Ezek a nők nem tudom, képesek-e egyáltalán örömet okozni a pasijuknak, vagy az van "kielégítelek de csak ha te is engem" alapon mindig valamit valamiért. Na szerintem ez a gáz.
2021. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Egyetertek a ket utolsoval, nekem adni is izgato lett volna csak, de kihagytam a kerdesbol, de meg is ujjaztak elegge alapoan ok is. Meg a popsimat is. Tehat nem erzem azt, hogy kihasznaltak
2021. aug. 26. 14:25
 26/45 anonim ***** válasza:
38%
24es ha már ilyen nagy mellénnyel okoskodol, itt nem párkapcsolaton belül történt az egyoldalú kényeztetés. Nem értem miért kell összemosni a kettőt. Itt 2 random fickóról beszélünk. De ha neked egy kutya, legyen.
2021. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
60%
ma 14:22 Jól mondja!
2021. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
51%
Velem is volt ilyen. Megszokott ez bulikban
2021. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
39%
Én miért nem találkozok ilyen lányokkal
2021. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
54%

#26: nem fejtem ki, mert gondolom úgysem értenéd meg. De a lényeg annyi, hogy felnőtt csaj, azt csinál ami csak jól esik neki. Ha őt ez izgatta, ha neki ez jó volt, miért ne.

Teljesen mindegy, hogy párkapcsolat, vagy alkalmi haver.

Bezzeg ha azt írta volna ki egy pasi, hogy egy buliban kinyalt két csajt csak úgy, akkor bezzeg nem lenne ekkora felháborodás.

2021. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!