Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg olyan szornyu dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg olyan szornyu dolog, ha leszoptam ket sracot egy eldugott helyen egy buli utan?

Figyelt kérdés
Utoloag belegondolva lehet, hogy hulyeseg volt, mert kiderult es sok ember megtudta, de basszus, ha egy fiu csinalt volna hasonlot egy lannyal senkit se zavarna. Abban a helyzetben izgato dolognak tunt es belementem. Es tobb baratnomrol is tudok aki csinat hasonlot.

2021. aug. 26. 13:39
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
83%
A lényeg hogy megujjazták a valagát, nem is akárhogy 😂
2021. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
56%
Igaz, de jó neki :D
2021. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez teljesen normális. Férfiak szinte minden hülyeségbe belemennek a szex / oral érdekébe. Nagyon sokan megtesznek ilyen és ennél sokkal rosszabb dolgokat, szerintem nincsen ezen mit szégyenli. Nem tudom, hogy hány éves vagy de ha viszonylag fiatal akkor lehet, hogy mások irigyek rád, mert ők még nem csináltak hasonló dolgokat. Ilyen vicces hülyeségekre a legjobb idős korba visszaemlékezni.
2021. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
29%
Nincs ezzel, semmi baj, ha éppen akkor ezt élvezted, hogy csak ilyen egyoldalúan szorakoztatod őket. Ha társadalom nem volna ilyen itélkező a nőkkel szemben, akkor sokkal gyakrabban fordulna ilyen elő, hogy a nők poénból, jofejségből lepipantanának férfiakat.
2021. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Már megírták a választ, a baj az hogy egyoldalú volt, az hogy megújjaznak nem számít..volt orgazmusod?? Legalább 3???

Akit tisztelek, annak csinálom egyoldalúan is, de nem is fecsegi ki mindenkinek...

Érted?😊

2021. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!