Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg olyan szornyu dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg olyan szornyu dolog, ha leszoptam ket sracot egy eldugott helyen egy buli utan?

Figyelt kérdés
Utoloag belegondolva lehet, hogy hulyeseg volt, mert kiderult es sok ember megtudta, de basszus, ha egy fiu csinalt volna hasonlot egy lannyal senkit se zavarna. Abban a helyzetben izgato dolognak tunt es belementem. Es tobb baratnomrol is tudok aki csinat hasonlot.

2021. aug. 26. 13:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
64%

Meg is ujjaztak, grat 😂 igazad van nem használtak ki. Már csak az lenne a kérdés hogy mások honnan tudják? Végignézték? Vagy a 2 csődör hencegett utána mekkora ribi vagy?

Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban az biztos.

2021. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem sem gáz. Én nem keveredtem még ilyenbe, de ki tudja, mit hoz a jövő.
2021. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
48%
Az a gáz része, hogy utána ki lett kürtölve világgá, akármelyikőtök is tette, az hogy két netán több pasit szopsz le, vagy dugsz velük? hát istenem, azzal semmi baj nincs. Élvezni kell. Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá. Neked jólesett, kész.
2021. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
55%

Azért beszélnek róla, mert nekik is izgató, nincs ebben más, ne féljél a szóbeszédtől.

Az, hogy gáz-e, főleg attól függ, milyen életviteletek van, mekkora egészségi kockázatot jelent ez.

2021. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
41%
Aki lepontozza azt, aki a kérdésre válaszol, azért, mert nem ért vele egyet, az miért nem a fütyijével játszik inkább?
2021. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
66%
Nem szörnyű dolog de remélhetőleg tanulsz belőle. Az egyoldalú kényeztetés rendben van, akkor ha a másik fél tisztel és megbecsül téged. Itt ahogy látom pont ellenkezőleg. Még jól világgá is lett kürtölve, vagyis ezzel megalázó helyzetbe hoztak téged. Gyakorlatilag semmibe néznek téged, csupán beléd űrítettek. Egy nő ezért is gondolja meg 2x is ki az aki érdemes az ilyen jellegű kényeztetésre.
2021. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
57%

Megjöttek a prűd erkölcscsőszök meg a szűz incelek lepontozgatni... :D

Szánalmasak, mind :D

2021. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
78%

Tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy abban a pillanatban élvezted-e? Ha erre a válasz igen, akkor nincs mit megbánnod. Az meg pláne nem bűntudati alap, hogy xy milyen viselkedést vár el tőled... hagyjuk már ezt az erkölcsegyetemet, de tényleg.


Azért élünk, hogy élvezzük. Ha pedig neked jól esett szopni egyet, akkor jól esett és kész. Ne csinálj ebből ügyet, de ha megnyugtat a tudat, hogy mások is csináltak már ilyet, akkor hát ne aggódj, mert volt már ilyen a világtörténelemben sok. :D

2021. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
43%
Bár minden lány ilyen lenne, vagy még ilyenebb. Amúgy merre szoktál sétálni buli után ? :))
2021. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
70%
Még ha kinyalt volna a két srác, de így elég gáz az egész.
2021. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!