Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudtok beszélni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok beszélni a vágyaitokról a partnerekkel?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnék pár dolgot a partneremmel, de valahogy olyan kínosnak érzem azt, hogy csak úgy megmondjam neki mondjuk vacsora közben, hogy amúgy kikötözhetne vagy elfenekelhetne. Ti ezt hogy szoktátok szóba hozni? Nem vagyunk annyira fiatalok, hogy szégyelleném magát a szexet, csak kicsit félek, hogy hülyén jön ki, ha ezeket csak úgy szóba hozom. Főleg, hogy a szexről amúgy se nagyon szoktunk beszélni.

2021. aug. 29. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Hú, hát ez így nehéz lehet, azért nem érzem át, mert nálam a kapcsolat bontakozásából kezdve alap, hogy nyíltan beszélünk a vágyainkról... Ha később kéne felhozni, valószínűleg olyankor hoznám, amikor már egyébként is témánál vagyunk, pl. amikor aktushoz készülődünk és már kicsit fel vagyunk izgulva mindketten. Amúgy a kikötözés és a fenekelés jó dolog. ;)

N

2021. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rakj az ágyra kötelet meg pálcát,csak veszi a lapot.
2021. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szex kozben random jutnak eszembe dolgok.helyben kérem meg rá.es csinalja.
2021. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok év után jött, hogy feldobhatnánk valamikkel a szexet, tehát én is nehezen fogtam bele. Olyan furának éreztem annyi idő után egy teljesen új énemmel előállni.

Általában vagy szex utáni összebújáskor hozom szóba, vagy "elcsábításkor", tehát változó, de a téma, a hangulat mindig adott.

Eleinte egész nagy körön közelítettem meg a konkrét ötletemet, de egyre inkább elhagyom a körítést :D Ahogy szokik hozzá, hogy már érdekelnek ilyesmi dolgok.

De azért igen nehéz volt eljutni a "nem érdekel a szex"-től a pl. páros vibrátorig. :)


Egy elfenekelést mondjuk egy fenékre csapáskor fel lehet hozni-Lehet ám nagyobbat is/gyakrabban is, de akkor tuti nem úszod meg ennyivel-és megcsókolod és megsimogatod a farkát.

2021. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne a vasárnapi ebéd, vagy bevásárlás közben beszéljétek meg, hanem amikor pl. a TV előtt punnyadtok, vagy szex után amikor összebújtok.
2021. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Kinyitod a szád és elmondod neki. Ennyi az egész.

Ha bele megy akkor ok ha nem akkor tudod hogy ez nem fog összejönni.

2021. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Á.Zoli ***** válasza:
Esti borozásnál szépen vezesd fel a mondandódat. Igenis kell beszélni a vágyaidról, mert nem biztos, hogy másképp megvalósulnak. Kell a kommunikáció ezen a téren nagyon-nagyon!! 😊👌
2021. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!