Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs orgazmusom miért ?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom miért ? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Felmerült bennem mostmar újra a kérdés. Miért nincs orgazmusom szex kozben? Egyszeruen nincs férfi aki engem kielegett volna. Sem orálisan sem ujjal sem szex közben. Csak magamnak megy és az is csak a csiklón keresztül ,hülyen at sem ujjal sem vibrátorral. Miért lehet ez? Nem a partnert hibáztatom ,mert akkor mind hibás ? Nem hiszem ...

2021. szept. 1. 01:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Mert a nők jelentős részének NINCS hüvelyi orgazmusa, csak a csikló közvetlen ingerlésével tudnak eljutni a csúcsra. Te is ebbe a csoportba tartozol, felesleges az okait boncolgatnod. Mintha azt kérdeznéd hogy miért van aki szereti a sóskafőzeléket más meg már kicsi gyerekkorától kezdve utálja. Mert csak, mert nem vagyunk egyformák.

Nem az a lényeg amúgy sem hogy hány féleképpen tudsz elélvezni. Hanem hogy megtaláld az útját ahogy a legkönnyebben megy és azt kövesd. Ha nyalás közben nem tudtak eljutni a partnereid a csúcsra akkor nem jól csinálták. Ha valaki nehezen élvez el csikló útján is akkor 10-ből jó ha egy pasi lesz aki rá tud érezni.

2021. szept. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak magamnak sikerül. És csak csiklón keresztül
2021. szept. 1. 02:02
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Mert akkor mind hibás... Nem egy csajnak okoztam úgy hüvelyi orgazmust, akiknek az előttem lévők nem tudtak. Sőt, volt egy szexkapcsolatom, ahol a lánynak az előttem lévők közül egy férfi sem tudott orgazmust okozni. Sehogyan sem. Nekem sikerült.


Lehet csak nem passzolsz össze velük, lehet nincs meg bennük az a pici plusz, ami éppen kéne a testednek/lelkednek.

2021. szept. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Bocsánat, kiegészítem a hozzászólásomat. Szóval elképzelhető hogy nem hozzád illő partnert fogtál ki. De sajnos valószínűbb, hogy valami komoly gát(lás) van benned. Gyanítom a huszas éveid elején vagy.
2021. szept. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
23 vagyok igen
2021. szept. 1. 02:14
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Mire szoktál gondolni amikor pl leveszi rólad a bugyit,vagy melltartót? (Lehet mindjárt bealszom, de reggel szívesen folytatom az eszmecserét,ha nem idegesít az okoskodás és találgatás)
2021. szept. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz dolog. Én is ilyen voltam, csak csiklóval tudtam elmenni. De a legtöbb férfinak ehhez nincs türelme. Nehéz, és sok idő ráérezni, hogy a legjobb nekünk. Ahogy tapasztaltam, a legtöbb férfi elengedte a dolgot, és bele nyugodott, hogy ez az én hibám és kész. Mostani párom az első, aki vette a fáradságot, és addig nem hagyott, amíg el nem élvezetem. Először nyalással sikerült, aztán ujjal a csiklómat. Kb fél éve lehetünk együtt az első hüvelyi orgazmusomnál. Én úgy gondolom, hogy azért sikerült, mert kitartó, figyelmes, tapasztalt, nagyon jó mindenben, nagyon szeretem. És ez lehet egyeseknek nem tetszik, de neki kicsit nagyobb az exeimnél, és egyszerűen jobban kitölt. A másik meg, hogy ezekhez idő kell (igaz egyre kevesebb) tehát ha pár perc alatt elsül, akkor ez esélytelen művelet.
2021. szept. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még soha. Csak magamnak csak csiklóval.

Pedig én már 30fölött vagyok.

Élvezem a szexet nagyon de a csúcs mindíg elmarad.

2021. szept. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran megesik, hogy a nő, aki már meg is szokta, hogy az orgazmus nem megy neki máshogyan, csak csiklóval, egyszer csak összejön egy pasival, akivel váratlanul sikerül, behatolással is. Jellemző, hogy ez a bizonyos férfit első pillanatól vonzónak találja, már akkor, amikor még semmi sincsen közöttük, magának sem tudja megmagyarázni, hogy miért.

Szóval nem szabad föladni, és hallgatni kell a megérzésre.

2021. szept. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Így van lányok,nem kell feladni és lemondani róla. Az életkor meg a korábbi pasik száma nem jelenti azt hogy nem vagytok rá képesek.


Persze pszichésen is stimmelnie kell a dolgoknak.

2021. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!