Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középsulis korában kb mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsulis korában kb mindenkinek volt lehetősége kapcsolatban szexelni?

Figyelt kérdés
Akartam volna barátnőt, de nem jött össze. Meg igazából eléggé későn érő voltam külsőleg is meg belsőleg is. És egy lány sem vett észre, meg én úgy 19-20 éves korom körülre értem meg. Kicsit rossz érzés hogy nem volt ebben részem.
2021. szept. 1. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem alkalmam is lett volna, de nem tettem, majd csak jóval utána, 21 évesen. Én utólag már bánom, hogy eddig elhúztam.
2021. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy már utólag?:D most is lehet barátnőd.

Mellesleg nálunk az osztályban sok fiúnak nem volt barátnője soha gimi alatt. Többen szüzek is maradtak. Nincs ebben semmi, nem az volt a 'fénykoruk'. Van aki később érik be, szerintem nincs mit sajnálni ezen, nem is maradtál se semmiről

N

2021. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem mert én a romantikus balf..sz típus voltam. A főiskolás éveim már volt fix csajom, azzal ment análon kívül minden. De pikk-pakk mire betöltöttem a 30-at ez változott és azóta kapcsolatban is megy minden, meg simán félre is lépek.

44f

2021. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sem volt szex középsuliban, sem kapcsolatban, sem alkalmiban. S akkor mi van? Bepótoltam utána kamatostól mindent :)
2021. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetőségem rengeteg lett volna, de egy férfival voltam kapcsolatban kb egész tini koromban. 17 éves koromtól 20ig, előtte egy barátom volt.
2021. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogyha nem értél meg, akkor mi a frászt bánkódsz?

Az ember életében minden éppen időben történik meg. Sem előbb, sem később. Élvezd az adott pillanatot. Ne rágódj a múlton, és ne tervezd a jövőt.

Az, hogy másvalaki másképp élte meg az életének egy szakaszát, nem azt jelenti, hogy te lemaradtál valamiről.

2021. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aspi vagyok, nincs lehetőségem szexelni.
2021. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt barátom 22 éves koromig. Szexre lett volna alkalmam, bármelyik kis kanos oszt. társam lefeküdt volna velem, de én ennél azért többre vágytam. 22(majdnem 23) voltam mikor elvesztettem. Nekem jó így.
2021. szept. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, kapcsolatban is meg kapcsolaton kívül is.
2021. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!