Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mast is izgat a termeszetbeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mast is izgat a termeszetbeb valo meztelenkedes?

Figyelt kérdés

Imadok meztelen lenni a termeszetben tavol az emberektol. Erdo, tisztas, patak kornyeke esetleg egy barlang belsejeben. Ezek a kedvenc helyeim (nem mindent sikerult meg megvalositani sajnos). Tenyleg nem azt akarom, h barki meglasson, mert direktben senkinek se akarom magam mutogatni. Egyszeruen ezek a helyek annyira bekesek es nyugodtak, szinte egye tudsz valni a termeszettel. Illetve a szubmissziv reszem meg elvezi a kiszolgaltatottsagot amit az ember egyetlen vedopajzsa (a ruha) eldobasaval el at. Teljesen meztelenul ki vagy szolgaltatva a termeszetnek es ez hihetetlenul izgalmas.


Eddig csak 2-3x sikerult valoban olyan melyre elbujnom a kozeli erdoben, hogy nem kellett tartanom senkitol es levedkozhettem. 1x ejszaka is kiprobaltam, de ugy nagyon felelmetes volt. Valakit izgat meg ilyesmi? 21/F


2021. szept. 2. 21:28
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jaj es meg valami: mezitlab lenni is barmiro jo erzes, mert erzed a talpad alatt a foldet es a novenyeket es ezt cipoben sose tudod atelni. :)
2021. szept. 2. 21:30
 2/21 A kérdező kommentje:
Esetleg valami bdsm-el tudnam meg megfuszerezni szerintem az elmenyt, mondjuk meztelenul kikotozve lenni hosszabb ideig szinten izgalmas lenne. :)
2021. szept. 2. 21:31
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron itthon egyedül jó volt a lakásban, de ennyi.

32f

2021. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Egészségedre, s dicséretes hogy nem mutogatod direktben magad azoknak akik nem kíváncsiak rá. Tipp: menj ki nudira, legalább egy kis önbizalmat tud önteni az emberbe hogy mások előtt le tud vetkőzni (de ott se játssz direktben "mutogatóst" csak lazán ahogy mások is viselkednek).
2021. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A direktbe mutogatos meg a "lebukasra palyazok" nekem is ellenszenvesek. En se lennek kivancsi senkire meztelenul, biztos traumat okozna bennem egy ilyen helyzet. Meg magamat se akarom egetni, hiradoba se akarok kerulni es szemerem sertesert se akarok felelni. Szoval igen, csak elbujva tavol masoktol. De szerintem onmagaban is jo tud lenni mar csak az is, ha elvonulsz a civilizaciotol legalabb egy kis idore. Feltolt. Erdemes kipronalni mindenkinek meztelenkedes nelkul is.


Ha valakinek van kertje akkor ott is kiprobalhatja a meztelenkedest, ejszaka biztos nem lat be senki es nyaron meg eleg meleg is van hozza (remeljuk meg par napra vissza jon a jo ido). Az is hasonlo elmeny ahhoz amit en csinalok. :)

2021. szept. 2. 21:53
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem is az hogy felizgat, inkább nagy szabadságot érzek, tisztaságot. Ezért szeretek pl pucéran fürödni, medencézni stb. Minimálisan izgat csak, de az is inkább azért mert általában ezt nem egyedül csinálom, tehát izgalmas a lakáson kívüli pucérkodás

N

2021. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Nyári este a csillagos ég alatt szexelni az jó.
2021. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Csodálatos érzés! A nyári forróságban, mindentől távol odakint, már teljesen átmelegedve a hőségtől, mikor végre megállhatok és lehúzhatok magamról minden ruhát. :) Volt szerencsém tó partján is meztelenkednem, illetve réten, szántóföldön is. Egyszerűen imádom. És valóban nagyon izgalmas! Emlékszem legelső alkalommal a tó partján mikor eldöntöttem hogy akkor én most itt megfürdök, és elkezdtem levetkőzni, már akkor erősen átjárt az adrenalin. Mikor végül lehúztam az alsónadrágomat is, a szívem már teljesen a torkomban dobogott. :)) Viszont egyben csodálatos érzés is volt, ragyogó napsütötte koradélután, a helyszín gyönyörű, homokos part, sűrű nádas, és sehol egy lélek, csak én és a természet. Kérdező amit mondtál a meztelen talpról és a földről az valóban így van, elsőre fura de nagyon kellemes érzés volt előbb a homokban, majd később kintebb a poros úton mezítláb lenni, és érezni magam alatt a föld anyagát és keménységét. A víz is jó meleg volt, teljesen más érzés fürdőnadrág nélkül megmártózni benne, sokkal szabadabb! Aztán odakint még elfeküdtem a homokban, az is egy csoda volt ahogy ruha nélkül átjárt a kellemes napfény miközben megszáradtam odakint. Mit is mondhatnék, függője lettem ennek az érzésnek. :) Azóta az izgalom része már szelidült kissé, pár visszatérő alkalom után. Viszont azóta is, ha embermentes, nyugis szép helyszínen vagyok, akkor néha megválok a ruhámtól, és maradok egy kicsit.
2021. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken egy viszonylag nagy bányató közelében élek, szóval az éjszakai programom mindig kellemesen telt. Ráadásul még romantikus is. Kiviszem a nőm, kaja, pia, egy lepedő, és este 11-12-ig simán elvagyunk. Ezért is szeretem a nyarat. Az erdőben való szexelés is pipa, csak ajánlani tudom.
2021. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszt, egesz ertelmesen sikerult elcsevegnunk a temarol es meglepoen tapasztaltam, hogy sokan vagytok akik hozzam hasonloak. :) utolsot kulonosen irigylem a lakhelye miatt, mert nalunk sajnos csak 1 erdo van. A szantofoldet mar nem emlekszem ki irta, de az nalam is regota tervben van. Egyelore csak valami olyat szeretnek keresni ami mellett nincs autout es ahol a gazda sem fog elzavarni.
2021. szept. 3. 04:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!