Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mast is izgat a termeszetbeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mast is izgat a termeszetbeb valo meztelenkedes?

Figyelt kérdés

Imadok meztelen lenni a termeszetben tavol az emberektol. Erdo, tisztas, patak kornyeke esetleg egy barlang belsejeben. Ezek a kedvenc helyeim (nem mindent sikerult meg megvalositani sajnos). Tenyleg nem azt akarom, h barki meglasson, mert direktben senkinek se akarom magam mutogatni. Egyszeruen ezek a helyek annyira bekesek es nyugodtak, szinte egye tudsz valni a termeszettel. Illetve a szubmissziv reszem meg elvezi a kiszolgaltatottsagot amit az ember egyetlen vedopajzsa (a ruha) eldobasaval el at. Teljesen meztelenul ki vagy szolgaltatva a termeszetnek es ez hihetetlenul izgalmas.


Eddig csak 2-3x sikerult valoban olyan melyre elbujnom a kozeli erdoben, hogy nem kellett tartanom senkitol es levedkozhettem. 1x ejszaka is kiprobaltam, de ugy nagyon felelmetes volt. Valakit izgat meg ilyesmi? 21/F


2021. szept. 2. 21:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam :) Nagyon izgalmas ilyen helyeken meztelenre vetkőzni.

Nem izgat benne, hogy meglássanak, hanem a helyszín, a nem meszokott

környezet..

2021. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én rendszeresen járok meztelen túrázni, vagy nudista strandra
2021. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is szeretem és szerencsére erdő vesz körül, illetve kertünk is van...

Egy kiábrándító dolog, hogy az erdő egyik része bejáratott hely lehet, mert vagy 10 óvszert láttam szétdobálva. Semmi gond ezzel szerintem, főleg, hogy diszkrétek, de basszus ne hagyják már ott...

2021. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
az tenyleg igenytelenseg, foleg azokra nezve akik turazni vagy kirandulni mennek arra...
2021. szept. 3. 15:18
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Mi is szeretünk meztelenül lenni, valóban sokkal jobb érzés, mint ruhában. Kertes házban lakunk, nem látnak be, így otthon is ruha nélkül vagyunk, ha csak tehetjük. Tényleg jó érzés, amikor az ember eggyé válik a természettel, de nem csak nyáron. Sőt, hidegebb időben és télen még izgalmasabb tud lenni, hozzá lehet szokni ahhoz is. Minket például nem visel meg a hideg sem már, meztelenül vagyunk akkor is odakint is.
2021. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tel... Telen is kiprobalnam, de en nagyon faztam meg osszel is. Mindenesetre ha ti betudtok menni melegedni akkor nektek jo, mert ha meg is atfagynatok ott a meleg lakas. En mezitlab jarkaltam sokat a hoban, mert erdekes erzesnek talaltam. De hamar lefagyott a labam :D azt most mar nem csinalnam, maximum bakancsig vagyok hajlando vetkozni a hoban!:) egyszer majd kiprobalom telen is.
2021. szept. 4. 08:30
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kipróbálni, sőt, most jön az ősz, így fokozatosan hozzá tudod magad szoktatni a hidegebb időhöz. Pedig a hóban mezítláb lenni egészséges, jó hatással van az egész szervezetre is.
2021. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Felfrissiti a verkeringest. :) nekem csak hamar lefagyott a talpam, aztan mehettem a radiatorhoz. Annyi, hogy osszel es telen nehezebb elbujni, mert nincsenek meg lombok se a fakon. :D de meg talan osszel nincs nagy hideg. Nyari esoben is eleg jo lehet egyebkent meztelenul lenni, area meg nem volt lehetosegem sajnos.
2021. szept. 4. 08:40
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is nagyon szeretek a természetbe meztelenkedni. Patak parton meztelenül sétáltattam a kutyát. Természetesen távol a lakott területtől. Biciklizem erdőben, mezőn meztelen.
2021. szept. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Én is meztelenkedtem már, de holdvilágos éjszaka, erdőben, mezőn de nem éreztem félelmet, inkább élveztem, főleg úgy, hogy a gatyámat papucsomat jól el is dugtam. 4 kilométert gyalogoltam meztelenül. Engem is nagyon izgat a meztelenkedés.
2021. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!