Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mast is izgat a termeszetbeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mast is izgat a termeszetbeb valo meztelenkedes?

Figyelt kérdés

Imadok meztelen lenni a termeszetben tavol az emberektol. Erdo, tisztas, patak kornyeke esetleg egy barlang belsejeben. Ezek a kedvenc helyeim (nem mindent sikerult meg megvalositani sajnos). Tenyleg nem azt akarom, h barki meglasson, mert direktben senkinek se akarom magam mutogatni. Egyszeruen ezek a helyek annyira bekesek es nyugodtak, szinte egye tudsz valni a termeszettel. Illetve a szubmissziv reszem meg elvezi a kiszolgaltatottsagot amit az ember egyetlen vedopajzsa (a ruha) eldobasaval el at. Teljesen meztelenul ki vagy szolgaltatva a termeszetnek es ez hihetetlenul izgalmas.


Eddig csak 2-3x sikerult valoban olyan melyre elbujnom a kozeli erdoben, hogy nem kellett tartanom senkitol es levedkozhettem. 1x ejszaka is kiprobaltam, de ugy nagyon felelmetes volt. Valakit izgat meg ilyesmi? 21/F


2021. szept. 2. 21:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 éves egyedülálló, és egyedül lakó férfiként itthon szeretek meztelenkedni, igaz lehúzott redőny esetén, bár volt már hogy úgy maradt. :D


Így valahogy teljesen szabadnak érzem magam, illetve teljesen más a hangulatom is, ha nincs/alig van rajtam ruha a nap nagy részében

Nudista strandon még nem jártam, de itthon bármikor nudizok.

2021. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!