Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit éreztetek amikor tudatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek amikor tudatosan gyereket csináltatok?

Figyelt kérdés
ugyértem milyen érzések voltak bennetek jó volt adott egy lenduletet hogy igen most valami nagy dolgot hajtunk végre

2021. szept. 3. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Jó volt. Mert félelem nélkül szexelhettünk. Szabadabban.
2021. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

nálunk a babacsinálos sex a legérzékibb szeretkezés.

Akkor csak a másikra figyelünk,hogy neki jó,jobb legyen. És persze nem otthon vagyunk.


És mivel a fogantatáshoz nem sok tudatos közünk van,mert vagy összejön vagy nem,nincs bennem "plusz lendület hogy valami nagy dolgot hajtok végre"

Inkább az ad pluszt, hogy most minden ok jőhet a baba.

2021. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát nekem nem volt ennyire pozitív a változás. Mi előtte is megszakítással védekeztünk, így nem volt különösebben plusz az, hogy a végén az a pár másodperc bennem történik. Izgató, meg minden, de annyit nekem nem adott hozzá az élvezethez. A gumihoz képest mondjuk ég és föld lett volna.


Nekem egyébként elveszett egy kicsit arra az időre a szex önmagáért való volta és a játékossága is. Ez különösen szülés után lett nagyon erős bennem. Képtelen voltam a szexre azzal a felhőtlen élvezettel gondolni, mint korábban. Túl kézzelfogható lett a végeredmény: a kisbabánk.:D

Akit egyébként életem legnagyobb csodájának tartok, de annyira kézzelfoghatóvá tette azt, hogy a szex nem játék, hogy nekem évekre gondot okozott az, hogy egyáltalán kívánni tudjam a szexet önmagáért és ne úgy gondoljak rá, hogy dugás=kisbaba. Szerintem olyan 4 év múlva jött el az az idő újra, amikor a szex visszakapta a fejemben azt a pajzán, felhőtlen, önmagáért való élvezetet, ami korábban volt.

2021. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi megszakítással védekeztünk évekig. Utána gyógyszer. 5 év ez 5 az. Most majdnem 30 fele nem jön össsze.
2021. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen bestresszeltem, mert azelőtt egyszer sem szexeltem védekezés nélkül, és mindig nagyon figyeltem, hogy nehogy terhes legyek.

Aztán meg hirtelen pont az ellenkezőjét akartuk csinálni. Több, mint egy évig húztam, hogy bátorságot gyűjtsek, pedig akartam gyereket, de valahogy aktus előtt mindig attól kezdtem félni, hogy mi van, ha sikerül. Nekem ez egy nagyon nagy dolog volt. Aztán rávettem magam, 3. hónapban sikerült is.

2021. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Kedves történetek, Hölgyek. 🙂 F
2021. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy szeretjük egymást és élvezzük az életet. Nem úgy álltunk neki, hogy na aszongya' 19:45 márpedig most nekiállunk gyereket csinálni. Egyszerűen leálltunk a védekezéssel és jön amikor jön. Nem kell rágörcsölni.
2021. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Élményem nincs még ezzel kapcsolatban, de szerettem volna hozzászólni, jelezve, hogy nagyon jó a kérdés!!!!
2021. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Számomra különősen izgató volt mert a húgommal csináltuk az avasi Mekiben
2021. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nebazzz a húgoddal ez komoly
2021. szept. 4. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!