Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért baj, ha szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért baj, ha szexuálisan tárgyiasít benneteket egy férfi? Ez nem azt jelenti, hogy kíván, ha pedig igen, akkor az bók, nem?

Figyelt kérdés
Vagy én nem értem jól?

2021. szept. 4. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarna tárgyiasítani? Nem egy db hús vagy guminő vagyok. Egyenrangú partnerként kezelem, akkor elvárom tőle is ugyanezt. Számomra a tárgyiasítás azt jelenti hogy semmibe vesz mint embert, kb ott sem vagyok az aktus alatt csak a testemet használja érzéketlenül. Kössz nem.
2021. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert ha tárgyiasít, akkor nem ENGEM kíván, hanem EGY puncit, aki lehetne bárki. Emiatt ezt nem lehet bóknak venni, hiszen nem a személyemnek szól
2021. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

“our minds and bodies are inseparable in this life, and when we allow our bodies to be treated as objects, our minds are in mortal danger”

- Adrienne Rich


A targyiasitas nem azt jelenti, hogy vonzodsz valakihez. A vonzódás természetes, és szép dolog.

A tárgyiasítás azt jelenti, hogy megfosztod az illetőt az emberségétől, és csak egy szexuális segédeszközt látsz benne.


[link]


Ha a férfiak jelentős része meglát egy vonzó nőt, akkor az agyának az a része lép működésbe, ami a használati tárgyakat ismeri fel, nem pedig az, ami az embereket.

Ez mégis hogy lenne bók?

2021. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Nem érdekel mit gondol. Nekem is csak szexre kell. Dugjon meg rendesen, ha kielegültem akkor viszlát. Nálam nem alhat, nem szálloda a lakásom.

Arra sem vàgyom hogy betault nyálas dumával kábítsom. Natur szex és pá.

2021. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem baj
2021. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

AZ a baj hogy csak egy lyuknak nézik a nőt és abba csak belekell élvezni és kész.

Nem szeretni, nem szeretkezni akar hanem csak üriteni.

2021. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"A targyiasitas nem azt jelenti, hogy vonzodsz valakihez. A vonzódás természetes, és szép dolog."


Fejtsd már ki azt a "természetes és szép dolgot" légyszi, mégis mit jelent?

2021. szept. 4. 19:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 Egy alapvető emberi érzést igen nehéz elmagyarázni valakinek, aki nem ismeri azt, de megpróbálom.

A vonzalommal jár egyfajta tisztelet is; a nő közelében akarsz lenni, meg akarod ismerni, jó benyomást akarsz benne kelteni.


A targyiasítás pedig az, hogy csak kedved szerint használni akarod, nem érdekel a belső világa (sőt, meg sem fordul a fejedben, hogy egyáltalán van neki olyan) és a tisztelet csíráját sem érzed iránta. Egy lyuk neked, és nem egy személy.

2021. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8, de ha szexuálisan tárgyiasít, az a szexre vonatkozik. A testet illető vonzalomra. Teszem fel a kérdést, ha nem volnzó a test, mégis mitől lenne erekciója a férfinek? Attól még nem merevedik, hogy szerelmes..
2021. szept. 4. 19:34
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

#9😭😭


De attól hogy feláll rá a farkad, még nem szűnik meg embernek lenni a szemedben. Nem? Attól még ugyanúgy fontos neked, hogy neki is jó élmény legyen a szex. Nem?


Nem tudom milyen példát mondjak...


Talán úgy könnyebb megérteni, ha az anyagi kihasználáshoz hasonlítjuk..?

Szóval kiskorú vagy, és kapsz havonta zsebpénzt. Oké?

Ha egy érzelmi analfabéta vagy, akkor a szüleid nem mások számodra, mint fejős tehenek; csak púp a hátadra, ha beszélned kell velük, és csak akkor akarsz jópofizni, ha pénzt kunyerálsz.

Ha viszont normál kölyök vagy, akkor igen; REMEK érzés, ha kapsz egy kis zsebpénzt, és élvezeted telik abban, ha elköltöd, de anyád meg apád sosem válik csak egy bankkártyává a szemedben. Akkor sem, ha nagyon szeretnél megvenni valamit.


Az életben kaphatsz különféle dolgokat az emberektől, de ideális esetben sosem csak használatra jók neked. Abban a pillanatban, hogy adnak neked valamit, ami neked kell, még személyek maradnak, úgy mint amikor nem adnak neked semmit.


Ha nem tudsz rájuk emberként gondolni, nem gondolsz arra, hogy nekik is komplex érzelmeik vannak, hanem csak arra koncentralsz, hogy hogyan állhatnának a szolgálatodra, akkor az semmiképp sem pozitív.


Azt mondani hogy a nőknek értékelniük kéne a targyiasítást úgy hangzik, mintha azt mondanád, hogy a szülőnek értékelnie kellene, ha a gyereke elszedi minden pénzét, hiszen ezzel elismeri, hogy a szülő sikeres (tud pénzt keresni).


Neeeeem íííígy műűűködik!!!!!

2021. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!