Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért baj, ha szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért baj, ha szexuálisan tárgyiasít benneteket egy férfi? Ez nem azt jelenti, hogy kíván, ha pedig igen, akkor az bók, nem?

Figyelt kérdés
Vagy én nem értem jól?

2021. szept. 4. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tud érzelmi szinten különbséget tenni egy személy vagy egy tárgy között annak nincs empátiája. Az emberek, így a nők is érző lények és vannak vágyaik, érzéseik és akaratuk. A test és a lélek együttesen adják az ember lényét. Nem lehet egymástól teljesen elkülöníteni a kettőt, kéz a kézben járnak. Primitív ösztönszinten lezajlik a folyamat ami felelős a szexuális vonzalomért de jobb esetben utána bekapcsol az EQ (már ha van), hiszen nem egy élettelen tárgyat pillantasz meg. Persze ha megrekedsz a primitív résznél akkor megvalósul a tágyiasítás, de az már nem a vágyad "tárgyát" minősíti hanem téged.
2021. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy személy vagyok, egy ember, és nem pedig tárgy. Ezt nem olyan nehéz felfogni. Biztos van olyan humánspecifikus tulajdonságom ami kedvelhető, és szerethető, nem pedig állati ösztönöket keltő. Előbbit örülök, ha dicsérik, utóbbinál meg undorral tölt el a másik iránt.
2021. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 vagyok, és még annyit, hogy a szex jobb esetben még csak nem is olyasmi, amit TE kapsz. A szex arról szól, hogy csinálsz valamit a partnereddel együtt, ami MINDKETTŐTÖKNEK jó. Ugyanúgy örömet akarsz neki szerezni, mint amennyire te magad ki akarsz elégülni.
2021. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, arról nem is beszélve, hogy a nők teste nem a férfiakért és az ő szórakoztatásukért van.
2021. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34%
#15 Vedd be a Prozacodat, drága.
2021. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!