Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan emberek akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek akik vettek már részt hàrmas szexben? Jo és rossz tapasztalatok érdekelnének. Lányok? Fiuk? Kort is irjatok.

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 16:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

Van. Jo volt. Sajnos nem volt tobbet.


32F

2018. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
A pasimmal bevettük az egyik barátnőmet aki amúgy biszex. Többször is megtörtént. Természetesen jó volt. Hosszú lenne részletezni. Privátban sem fogom, ne is írj. 30/L
2018. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Elég sokszor.


Volt h nagy sírás lett a vége. Gyerekkori baratnoi kapcsolatok mentek rá. A szex általában frenetikus, de ahogy az orgazmusok vihara elül, előjönnek az érzések (mar ha valakiben van).


Szóval egymás iránt a szexuális érdeklődésen túl mást nem érző embereknek javaslom. Ha valaki a háromból ennél tobbet érez, akkor szamara aknamezo a dolog..

2018. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%
Jó volt. Csajomat is pakoltam meg a sracot is. Volt hogy ket csajjal az is jó volt. Nyitott kapcsolatban élünk ez az alap.
2018. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőm vetette fel az ötletet, hogy szeretné kipróbálni hármasban, úgy, hogy beszáll egyik barátnője is. Vonzónak találtam a lányt, úgyhogy belementem, és egyáltalán nem bántam meg.
2018. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

2L 1F a legjobb élmény volt

1L 2F maga volt a borzalom

2L 2F +-csere+mindkét fél azonos neművel Isteni volt

De ezek régen voltak és nem vágyok már ilyesmire

Szép volt jóvolt egy kivételével és elmult

Fiatalság bolondság

Ennyi

24N

2018. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
27%
Hát negativum az volt hogy akit bevettünk fiu annak sokkal kissebb s vékonyabb volt mint a páromnak de legalább voltak játékszerek s a párommal már dugtunk elötte hehe..
2018. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Én csajom és a plébános kezdtük. Csatlakozott a falu sírásója is. Hosszú történet de vicces a vége
2018. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

én voltam már két fiuval és nagyon jó volt, figyeltek rám is, azt akarták hogy én is élvezzem a dolgot. nem bántam meg!

23N

2018. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Voltam 2f-1l felállásban.

Nagyon jó volt:)

F

2018. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!