Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt hogy annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt hogy annyira bejött egy pasi, akivel annak is örültetek, hogy leszophattátok? Úgy hogy más nem is volt.

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 12:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Volt
2021. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2021. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Volt ilyen
2021. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem, soha, pedig már lassan 40 leszek. Valahogy sosem vonzott, hogy ennyire "kiszolgáljak" valakit, csak kölcsönösség esetén érdekel a dolog.
2021. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
volt igen
2021. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
A férjemmel rendszeresen van ilyen. Nem ő kéri, én akarom.
2021. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

Akit szeretünk annak mindent megteszünk és nem azon agyalunk hogy jajj ő mikor viszonozza.


A 4. az egy fap.na.

2021. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy valahol összejöttök egy olyan "álom" pasival aki egyébként elérhetetlen kategória lenne és ő nem is akar mást, vagy nincs hol, de mondjuk egy házibuliban, vagy egy parkban a padon, bárhol ahol egy 10-20 percre van lehetőség gyorsan leszopjátok, hogy legalább ennyi legyen vele.
2021. szept. 7. 14:04
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

"annak is örültetek, hogy leszophattátok? Úgy hogy más nem is volt."


Akkor hogy jönnek ide a férjek és a szeretet? Gondolom a kérdező arra gondol hogy ismerkedés korai fázisában annyira bejön a csávó hogy leszpja a csaj de úgy hogy viszonzás az nincs.

2021. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

ez sztem nagyon kevés értékrendre utal.

egy nő maradjon nő, kelljen érte küzdeni.


Soha életemben nem jöttek be azok a nők akik rámmásztak, vagy kérlelés nélkül megkaptam őket. Kihasználtam ennyi, de tartósra nem kellettek.


F

2021. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!