Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt hogy annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt hogy annyira bejött egy pasi, akivel annak is örültetek, hogy leszophattátok? Úgy hogy más nem is volt.

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 12:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Volt
2021. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
29%
volt bizony. Élveztem és én éreztem magam megtisztelve... Bár neki is elég jó volt.
2021. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nagyon meglep mennyire sokan vagytok akik megtették.


Ezek alapján úgy tűnik egy igazán jó pasi bármikor leápoltathatja magát, ha ahhoz van kedve.

2021. szept. 7. 14:19
 14/26 anonim ***** válasza:
80%
#13 Ezt eddig nem tudtad?
2021. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

4-es vagyok. Méghogy fap*na :D Csak mert van önértékelésem és tartásom.

Ahogy a kérdező is írja nem az életünk párjáról van szó, akit természetesen én is elégítettem ki bőven sokszor viszonzás nélkül, pl terhesség alatt, szülés után, hanem egy gyakorlatilag idegen, "elérhetetlen" pasiról. És nem, ilyet akkor sem.

Nekem egy pasi sem lenne "álom pasi" anélkül, hogy ne bizonyítaná először, hogy nem csak hajlandó viszonozni, de kifejezetten akarja is. Olyan pasi sosem kéne, aki képes lesz*patni egy nőt, aztán dolga végeztével távozni.

2021. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem.. én ahoz túl büszke vagyok h csak egy random pasinak megalázkódjak. Nem szorulok rá h egy pasi szopógépnek használjon
2021. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%

"Akit szeretünk annak mindent megteszünk és nem azon agyalunk hogy jajj ő mikor viszonozza.


A 4. az egy fap.na."


Nem a 4. hozzászóló fapina, hanem te véreztél el szövegértésből a kérdés elolvasásakor.

2021. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Jó, hogy
2021. szept. 7. 17:49
 19/26 A kérdező kommentje:
van tartás valakiben 🙂
2021. szept. 7. 17:49
 20/26 anonim ***** válasza:
17%
Több olyan nő kellene, aki megtiszteltetésnek veszi, ha leszophat egy férfit. Remélhetőleg változik a társadalom.
2021. szept. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!