Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt hogy annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt hogy annyira bejött egy pasi, akivel annak is örültetek, hogy leszophattátok? Úgy hogy más nem is volt.

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 12:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Tiniként volt
2021. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

Olyan volt, hogy leszoptam valakit, és nem volt viszonzás, na ezeket utána látni se akartam, önző szardarabokkal nem foglalkozok.

Nem, nem örültem nekik.

Elèrték azt, hogy soha nem kezdek, nálam addig nincs semmi, amíg ő el nem élveztetett engem.

Az orgazmusom után talán beszélhetünk.

2021. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

#22 "Az orgazmusom után talán beszélhetünk."

és ezután nem vagy különb mint az önző sza....

2021. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%

#23

Milyen èrdekes, hogy akik ezt elfogadták, mind kaptak viszonzást...

Sose hagytam úgy UTÁNA senkit.

De igen, ÉN vagyok az első.

Miután kinyalt a partner, szoptam mindig, kivéve azt az egyet, amelyik nem engedte...

Szóval amit nem tudsz, arról ne dumálj....

2021. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
ezt mondtat: "Az orgazmusom után talán beszélhetünk." most értelmezd a mondatot, és kérj elnézést tőlem. rosszul fogalmaztál, vagy jogos volt amit írtam. mindegy melyik. a lényeg hogy én nem írtam semmi rosszat, vagy nem oda illőt.
2021. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
48%

#25

"és ezután nem vagy különb mint az önző sza...."

De azoknál különb, akik miután megkapják, amit akarnak ott hagynak, mivel - ahogy #24-e sírta, ő utána viszonozta.

Azoknál "nem különb", akik előbb akarnak végezni.


Az meg praktikusabb, ha a nő, mert a férfiak orgazmus után sokkal inaktívabbak lesznek, mint a nők.

2022. júl. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!