Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jönnek a szexrobotok. Mi lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jönnek a szexrobotok. Mi lesz a nőkkel, ha már senki sem akarja őket megdugni?

Figyelt kérdés

Küszöbön a következő szexuális forradalom. Nem beszél vissza, nem megy az idegeidre, nem költi feleslegesen a pénzed. Hűséges és engedelmes.


Ez a szexrobot, mesterséges intelligenciával turbózva!



2021. szept. 7. 20:16
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
86%

Akinek nem jut valódi nő az örülni fog neki 🤷‍♂️

Nőknek nem kell, mert bármelyik percbe találnak több jelentkezőt is.

2021. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
82%

Jöjjenek a szexrobotok!!! Bármikor feláll majd neki, nem sül el két perc alatt, sőt bármeddig bírja! Akkora farka lesz amekkorát rendelek hozzá, és soha nem ejt teherbe! Nem lesz lekezelő, egoista bunkó, hanem kedves és udvarias! Nem hisztizik hogy a seggemet akarja baszni, sőt soha semmiért nem fog hisztizni. Bárcsak már itt lennének a szexrobotok!!!!!

😁😁😄😄

2021. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
24%

22

Várd meg előbb a női szexrobotokat:D

Először piac kell a női részhez, mert babából se sokat adnak el nőknek, férfiaknál annál többet:D


Amúgy a női szexrobotok már itt vannak. Műpénisz stb stb. Már most is megvehető:D

Ha viszont igényled a mély és "érzelmes" társalgást, akkor még annál egy picit több időt kell várni, mert egy robot elmondja majd a tényeket, de azzal nem biztos, hogy ki leszel segítve:D

2021. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
13%
Kicsit sokat várnak már el a nők ezért se kapnak jó pasikat. De így a férfiak részéről sokkal logikusabb és boldogabb választás lesz egy robot mint a nők.
2021. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
51%

Ne féltsetek engem/minket... Engem sem érdekel mit csináltok a szexrobotnőkkel, téged se zavarjon hogy nekem jobb lesz egy ilyen robot farokkal, mint te és incel társaid. Ha meg kimerül benne az elem, csettintek egyet és ugyanúgy ugrik bármelyik pasi ahogy eddig is. A robotnők nem mosolyognak úgy mint én/mi. Te viszont nem fogsz kelleni ugyanúgy senkinek, a szexrobotnőd csak szánalmas pótlék. Az én szexrobotom pedig ugyanolyan eszköz, mint bármelyik pasi aki lemegy kutyába csak hogy megkaphassa a puncim...

A lényeg: akár van robot, akár nincs, az irányítás a miénk. Mindig. 😉

2021. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
21%

"A lényeg: akár van robot, akár nincs, az irányítás a miénk. Mindig. 😉"


Igazán? 🤣

2021. okt. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
85%

Hiszek az evolúcióban, remélem hamarosan 5 forintért is elérhetővé válik a termék az incelklub tagjai számára, és itt is nyílik egy külön kategória számukra.


Velünk szerintem semmi extra: a nők zöme így is magára van utalva, így a zömének fel sem tűnne a változás.

Ha _minden_ férfi robotot akarna, akkor tudomásul vesszük és kész.


Ellátjuk magunkat és a jelenleg meglévő gyerekeinket ugyanúgy, mint eddig. Nyilván több gyerek nem születik majd, ti majd boldogan robotoztok, mi pedig kisimult arccal felváltva főzünk majd a kis női kommunáinkban.


Olykor filmezünk, bulizunk is, és iszonyú mocskos leszbikus orgiákat tartunk majd, ahová a kulcslyukon át sem kukucskálhattok majd be. :D

2021. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

"Olykor filmezünk, bulizunk is, és iszonyú mocskos leszbikus orgiákat tartunk majd, ahová a kulcslyukon át sem kukucskálhattok majd be. :D"


Ez veszélyes, Stop Soros, Stop LMBTQ... 🤣

2021. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp jó hatásai lennének. Akinek jut hús-vér nő most, az ezután is azt akar. Aki meg ellesz a szexrobottal, egészségére, kevesebb lesz az erőszak. Méga pedofilokat is visszaszoríthatja. Igen, undorító lenne ha gyerekrobotot erre használnának, na de még mindig jobb, mintha igazit.


F

2021. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg a prostitúció sínylené meg leginkább, ami nem baj
2021. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!