Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jönnek a szexrobotok. Mi lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jönnek a szexrobotok. Mi lesz a nőkkel, ha már senki sem akarja őket megdugni?

Figyelt kérdés

Küszöbön a következő szexuális forradalom. Nem beszél vissza, nem megy az idegeidre, nem költi feleslegesen a pénzed. Hűséges és engedelmes.


Ez a szexrobot, mesterséges intelligenciával turbózva!



2021. szept. 7. 20:16
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
55%
Csak jönnének már! Nem kellene a sok idiótát hárítanom,a maradék normálisnak meg úgyis valódi nő kell.L.
2021. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
89%
A szex csak egy dolog, de milyen pengén rendben tudná tartani a man cave-et, és milyen édesen bontaná foggal a sörömet, hogy kiönthesse perfekt habbal, ideális hőmérsékleten, sörtípushoz illő pohárba... És ez még csak az egyik ilyen kedves kis Alfred és Bruce pillanat...
2021. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
34%
Jegyezzétek meg, a teremtett nem lehet okosabb a teremtőjénél. Vagyis, ami/aki minket megalkotott, nem tudunk tőle jobbat alkotni, de még olyat sem (szerintem), aki velünk egy szinten van. Mi is csak olyan játékokat, programokat tudunk írni, ami bőven elmarad a való élettől, csak annak egy lebutított változata. És nem csak az erőforrások korláta miatt, hanem mert egyszerűen olyan komplex minden, mi, és a környezetünk, hogy azt nem fogjuk tudni egy az egyben reprodukálni, max látványilag elhitetni a felhasználóval/játékossal, hogy ez bizony pontosan a valós élet koppintása.
2021. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
0%
Majd a csajok megküzdenek a robotnőkkel egy iszapbirkózásba a pasikért:)
2022. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
0%
Vörös iszap új értelmet nyer.
2022. febr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

45

Mitől lenne vörös az iszap szerinted?:)

2022. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Nem is értem, minek követem a kérdést, de komolyan. :D

Láttam, hogy írtak hozzá új kommenteket, azt hittem, valami Valentin-napi szexrobot-akció van, és minden lelkes robotrajongó (véletlenül sem nőgyűlölő! ;) :))) örül neki, hogy akciósan becsajozhat, erre semmi extra. 🤷‍♀️

2022. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
56%
Azt honnan veszed, hogy senki nem akarja már megdugni a nőket, miután lesznek szex robotok?
2022. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
76%
48. A nőket nem érdekli a szex mert kevés a jó pasi akivel akarnának. Ők örülni fognak hogy a sok semmit érő paraszt nem zaklatja őket. A férfiak hát akartak eddig is, ezután is de akinek eddig nem jutott, annak most legalább robot jut majd.
2022. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
És amikor le se tudod beszélni a fűnyírásról, akkor azért átjár az érzés hogy talán így van ez rendjén...
2022. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!