Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, egyetemista ,főiskolás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egyetemista ,főiskolás,esetleg gimis csajok, fennt vagytok a puncson?Van aki a párkapcsolata mellett tart sugar daddyt titokban? Mit engedtek, a sugardaddyteknek és mennyiért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 08:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
amikor egyetmista voltam voltam ott.
2021. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
havi pár millió ft, néhány alkalom találkozás és szex
2021. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Én havi 1 milliárdot kapok, és ezért csak havi két jó éjt puszit kell adnom!
2021. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

egyetem alatt volt ilyen, ingyen lakást, kocsit kaptam használatra plusz költőpénzt, időnként ajándékokat.

Szexért és a társaságomért

2021. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Én fent vagyok, tuti kamuznak itt akik azt írják hogy havi 1 milliot kapnak xd én havi 100 at kapok vagy alkalmankent 25-30 ezret..egyszer volt egy olyan ferfi is aki 800 ezret is fizett volna nekem havonta de ezert voltak elvárásai is, akkor inkább ugyvoltam vele hogy mégse akarom ezt és inkább nem találkoztam vele, most egy kicsit bánom is..
2021. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

#5: akkor neked nincs túlságosan szerencséd. Az 1 milla tényleg túlzás, az nem annyira a puncs kategória, de a 100 nagyon kevés, persze nem tudom, ezért mit adsz és milyen gyakran.

Nekem 300 volt a minimum, bár volt aki 200-at adott volna, igaz csak havi 2 találkát igényelt volna. Nem ismerlek persze, nem tudom milyen vagy és mire vagy hajlandó, de kaphatnál ennél többet az biztos.

2021. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Hogy mit vállalnak az összegtől függ, nyilván lehet olyan lány aki bizonyos dolgokat már nem vállal és lehet olyan daddy is akinek már bizonyos összegeket nem hajlandó kifizetni.

Nekem volt egyetemista lány kapcsolatom, csinált striptizt, csinált masztit kézzel vibrivel, de a szopásért és a szexért már irreálisan sokat akart, így azt már én nem fizettem meg neki, de működött ennyivel is a kapcsolat (lehet volt aki kifizette neki, de jött azért hozzám is, az is jól jött neki).

2021. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
#6 nehezen találok olyat aki 100 felett támogatna,volt olyan is akivel megbeszéltük a havi 100ezer támogatást és e helyett talinként 10 ezret nyomott a kezemebe, a 2. Találka után már nem folytattam.. nagyon kifogom mostanában az ilyeneket.. szóval már nekem az is valami ha tényleg megkapom az ígért támogatást és nem csak átbasznak
2021. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Havi 100ezerert milyen kinézetet adnak ?
2021. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

#9

A daddy-k ígérnek sok mindent, de 100e-t csak tényleg bombázók kapnak, és 2-3 alkalommal szexelnek is havonta érte, kivétel, ha valamelyik daddy-nek mondjuk kizárólag duci nő a zsánere, de ez igen ritka.

2021. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!