Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, egyetemista ,főiskolás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egyetemista ,főiskolás,esetleg gimis csajok, fennt vagytok a puncson?Van aki a párkapcsolata mellett tart sugar daddyt titokban? Mit engedtek, a sugardaddyteknek és mennyiért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 08:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

9: értem. Csak mert tényleg kíváncsi lennék mi a felhozatal.

Felmenni azért nem jó mert ha jól emlékszem ott is képet kell felrakni, hát de akinek azért kell onnan valaki mert nem ocsmány, hanem titkos kapcsolatot akar, akkor bajban van :)

2021. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
#11 sokan tesznek fel olyan képet amin nem szerepelnek,szoval így akár fel is regisztrálhatsz
2021. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Akkor majd megnézem újra, és feketetek bele energiát. A 100e Ft elég korrekt, az ilyen 2-3-400e Ft esetemben már nem annyira játszik mert a biztonság és a nyugalmat akarom megfizetni, nem azt hogy egy lerohadt fogu aberralt állat vagyok :):):)
2021. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én alkalmanként 60 ezret fizettem csajnak, hogy pózoljon feherneműben, topless és közbe vertem.

Volt főiskolás, volt fittness csaj, volt szerintem prosti aki a puncson próbálkozott, volt álláskereső csaj, gimis.Széles volt a felhozatal.

Ha többet fizettem volna szexre is hajlandók lettek volna szerintem.

2021. szept. 8. 15:10
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

Szintén puncs. Ki akartam Mozdulni egy kicsit, elugrani nyaralni 1 hétre a tengerre Horvátországba, meg kiprobálni az autót, mégis milyen. A csaj közölte, hogy 1 millio lesz 😂😂😂😂


„Ha autora van pénz, van nöre is“

2021. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Van egy 30.000-es E-mag utalványom! Lányok, valakit érdekel? 😉😊
2021. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ha eleget fizetsz nekik, szívesen feldugják neked az utalványod! :)
2021. szept. 9. 07:30
 18/22 anonim ***** válasza:
26%
#13: 100ezerért nem kapsz bombanőt, vagy max havi 1-2 alkalomra.
2021. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%

#18

Nem könnyű, de hidd el vannak bomba csajok (igaz fiatalok) akik havi 1-2 alkalmat bevállalnak 100e ért, igaz az az alakalom csak diszkrét helyen és max 3 óra (normál szex, orál gumival).

A hivatásos prostik között is vannak igazi bombázók, és ott már szexelhetsz egy órát 20-25e ért, és, ha türelmesen kikeresel magadnak egy tényleg szex imádót is akkor, tényleg nagy élményekben lehet részed.

2021. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
96%

#15

Keresni kell a lányok között tovább, fiatal csajt fogsz találni, olyat aki egy hét teljes ellátás, plusz 200-300e ért elmegy veled, és szexelhetsz is vele a megbeszéltek szerint.

Én vittem Görögbe egy lányt és semmit nem kért csak teljes ellátást, szórakozást, és annyit szexeltünk, hogy már én alig bírtam. Igaz kicsit más szitu volt, mert mind ketten fiatalok voltunk akkor, és tudtam róla (távoli ismerős volt), hogy nem csak bombázó, de szerti a szexet is.

2021. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!