Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baj velem? Tinédzser...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Tinédzser koromban tetszett egy lány, és ezért szekáltam sokszor. Egyszer megelégelte ideges volt és egy váratlan pillanatban az ágyékomba rúgott. Nagyon szégyeltem magam, s nem is támadhattam vissza mert hát tényleg zaklattam sokat.

Figyelt kérdés
Azóta ha megtetszik egy lány, ugyanaz a szégyen jön elő, mintha ők is ezt tették volna velem. Mintha csak erre lennék méltó egy csinos lánytól. Mi tévő legyek?

2021. szept. 9. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Pszichológus... a dolognak, a szorongásaidnak van "előzménye", nem egyetlen eseményből alakult ki.
2021. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Nincs jobb tanács: tanulj belőle, aztán lépj túl rajta.


Mindannyian hibázunk. Én is viselkedtem már gyökérül azzal, akinek pont hogy imponálni szerettem volna.

De ez nem azt jelenti, hogy "én így udvarolok" hanem csak azt, hogy hát egyszer így csináltad és nem realizáltad, hogy ez egy rossz módszer. Ismerd fel a hibát, hogy mi az amit nem szabad tenni, és a jövőben kerüld ezt a magatartást.


Hülyén hangozhat, de igazából jól jártál, mert a csaj egyértelműen jelezte, hogy ez neki nem tetszik. Sokszor van az, hogy egy fiú nagyon gyatrán nyomul, de a lány csak eltűri, aztán idővel eltávolodnak egymástól annyira, hogy ne tudjon a srác nyomulni. Ilyenkor a fiúk egy jelentős része nem fogja fel, hogy esetleg technikát kéne váltani. Hát most neked megvolt a feedback, hogy ezt nem kéne:D



Egyébként ha nem volt túl régen ez a tökönrúgásos eset, akkor akár egy bocsánatkérés keretei között el is mondhatnád a lánynak, hogy ezért csináltad, nem akartad nyomasztani. Magadon is könnyítesz, és talán ő sem fog úgy emlékezni rád, mint egy sggfejre:D

2021. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Most őszintén, nem tudlak sajnálni. Nem kell b@sztatni másokat, ilyen egyszerű. Jól tette a lány, hogy kiállt magáért. Szedd magad össze, lépj túl rajta, és ésszel viselkedj.
2021. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jól tette. Az összes ilyet ki kellene herélni aki saját szórakozására szekálja a másikat.
2021. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az ilyen bunkók nem kellenek mint a 4-es. Nem tudsz olvasni, akkor ne is írogass!

Viszont a 2-es nagyon profi volt. Köszi

2021. szept. 9. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, amúgy hány éves voltál amikor ez a rúgás történt?

Nekem az a benyomásom, hogy ez amolyan kisiskolai dolog volt.

És btw most hány éves vagy?

2021. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az lenne a természetes, és érett viselkedésre utaló lépés, ha a lánytól elnézést kérnél, ahogy azt a 2-es kolléga javasolta. Leírhatnád/Elmondhatnád neki, hogy a helyzet az hogy nagyon odavoltál érte, és ezt ovis módon próbáltad közölni, és jogosan-bár kissé fájó módon adta tudtodra a választ.

Legyél kedves, határozott, de egy csipet humorral oldd a feszkót, és kérd hogy bocsásson meg, mert nagyon hülyén érzed magad azóta is.

2021. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!