Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így jobban fogom bírni az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így jobban fogom bírni az ágyban?

Figyelt kérdés
Ha segédeszközzel tudom imitálni az igazi szexet, és így maszturbálok, akkor azzal elérem azt, hogy tovább bírjam egy lánnyal az ágyban?
2021. szept. 12. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, mert egy hús-vér nővel jóval több inger fog érni.
2021. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Igen, és szerezz be egy prosztata vibrátort is.
2021. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Természetesen.
2021. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom milyen segédeszközöd van, de én még nem talàltam olyat ami akár csak közelítőleg is hasonló élményt nyújt mint egy igazi punci
2021. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez maximum úgy segíthet, ha az együttlét előtt néhány órával könnyítesz magadon, akkor nagy valószínűséggel tovább fogod bírni azt az alkalmat. De igazat adok a 4-esnek, annyival másabb egy nővel lenni, hogy egy segédeszkös nem tudja ezt jól imitálni, tehát az általános teljesítőképességedet nem fogja tudni növelni.
2021. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hátrahúzva hordod a fitymád,az segít,hogy jobban bírd!
2021. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!