Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért potencianövelők érdeklik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért potencianövelők érdeklik, amikor a kapcsolat romokban?

Figyelt kérdés

Szemét velem, elhord mindennek, aláz, beszól, kicsinál, aztán azt várja, hogy sirás után még én kezdemenyezzek, aztán letud gyorsan.


Semmit nem tesz abba, hogy a párja nemhogy le akarjon, hanem egyaltalán örömmel le TUDJON vele feküdni, és kívánja őt, hanem pont ellenkezőleg, szemét beszol megaláz stb.


(Amugy meg a szexualis életunk rendben volt korábban, neki állandoan d.ghatnékja volt eddig is)


Miert rendel az olyan potencianövelőket, aki a saját párjával szemétkedik?



#szakítás peremén potencianoveles
2021. szept. 13. 09:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

mit ad neked ez a kapcsolat, hogy meg mindig szenvedsz benne? mi fog valtozni szerinted, egy-ket het, honap mulva?


F

2021. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Aki valoban szeret, az nem a végét keresi egy kapcsolatnak.

Lépjen ki az aki nem szereti a masikat es ne az elsőre terhelje ezt a kínt IS.

2021. szept. 13. 09:59
 13/26 anonim ***** válasza:
Jah te az a tipkus nő vagy aki fülig szerelmes abba aki szarba se nézi, egy csövest is nagyobb tiszteltben tart mint a párját. De te pont ezt szereted benne.
2021. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nevetséges, hogy úgy akarsz benne maradni egy kapcsolatba, hogy semmi jó nem származik neked belőle, és képtelen vagy belőle kilépni, mert a másikra hárítod a felelőséget.
2021. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem. En pont helyre akarom hozni illetve elengedem.


En igy allok hozzá. Hogy vagy megjavitjuk (amihez sajnos ő is kell...), vagy el lehet menni ha annyira utál.

2021. szept. 13. 10:01
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem háritok felelősseget. Aki szeret az nem szakit. Annak fájna a szakitas. Az nem szakitani akar. Az a kapcsolatra vágyik. A parjára. Hogy a párja majd megváltozik es szereti. Ha meg nem igy lenne akkor a párja elhagyja.
2021. szept. 13. 10:02
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
De annyira buta vagy bakker. Nem tűnik fel hogy így fogod leélni az életed? Egy szaros ürítő tartály leszel egy semmire való embernek.
2021. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti magát, és van önbecsülése, az szakít egy toxikus kapcsolatban. Egyáltalán hogy várod el, hogy normális kapcsolatod legyen, ha még magadat sem becsülöd ennyire?
2021. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, nemrég estem túl egy szakításon. Szerettem, imádtam a párom, de nem működött köztünk. Szexuális téren önző és erőszakos volt, amúgy meg ritkán foglalkozott velem. Minden nap sírtam miatta, mert szerettem. De tudtam, hogy nem fog megváltozni, mert az emberek nem változnak. Másfél év kellett, hogy összeszedjem magam, de nemrég szakítottam vele. Mikor szétmentünk, én sírtam egész nap, mert még mindig szerettem. És sírtam utána még sokat. De közben jobban vagyok lelkileg, testileg, mert nem egy mérgező kapcsolatban élek. Szóval igenis szakíthat az, aki még szeret, mert ez nem egy normális állapot, amiben vagytok
2021. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Mathus ***** válasza:

#18: lehet, hogy vannak olyan más elemei a kapcsolatnak (közös ház/vállalkozás/gyerekek), ami miatt nehéz rácsapni a reset gombra.

az is lehet, hogy nincs elég párkapcsolati tapasztalata.

2021. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!