Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis pénisszel is lehet magabiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis pénisszel is lehet magabiztos egy férfi?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
mennyi az a kicsi? mert itt sokaknak a 15 is az, pedig nem az N
2021. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Meséltek már nekem lányok olyanokat, hogy ennek meg annak olyan kicsi volt, pedig ahogy előadta magát ahhoz képest kifejezetten nagyra számítottak.

Szóval vannak akik nagyon jól tudják kompenzálni a méretüket ha a látszatról van szó.

2021. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 12 centi. Nem egy gigászi szörny. Annyi hogy kicsit talán szélesebb, de annyira az sem.

Mégis magabiztos vagyok a szexben és úgy általában. Hogy miért? Mert tudom hogy a szex is olyan mint minden más. Vannak adottságok amiket számításba kell venni, de alapjában a technika és odaadás kérdése nagyrészt.

Így a kevés centimmel ájultra tudok kefélni nőket és függővé tenni a velem való szexre.

Így van fiatal és szép csajom mindíg, pedig én magam nem vagyok szép ember, sem kedves.

2021. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Hogyne lehetne! Nekem 14,5-15 és nem vagyok önbizalom hiányos.

Nem mindenkinek lehet 18as, és akkor mi van. Ha jól használod, és a partner élvezete az első, ugyanúgy szeretni fogják.

26/F

2021. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De jó olyan férfiakat "látni", akik nem nyafognak, hogy nincs 20 centis fütykösük :D
2021. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Egy ember értékét nem a péniszméret határozza meg. Amint ezt sikerül tudatosítani, tud magabiztos lenni egy ilyen férfi is. Én találkoztam is már több ilyen pasival
2021. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás hogy kis bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni. Szóval csak jól kell használni. Viccet félretéve vannak olyan lányok akik nem szeretik ha túl nagy mert amikor eléri a méhszájat az fáj nekik. Szerintem nem emiatt kell magabiztosan viselkednie egy férfinak hanem az élet apróbb dolgai miatt.
2021. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van aki úgy is magabiztos, hogy kicsi, vagy nem jól nyal, vagy gyorstüzelő... Pedig nincs mire.
2021. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem a méret a lényeg. Van akinek hatalmas pénisze van és mégsem jó vele a sex. Tud használni és nem lesz gond. Vagy kompenzáld például jó előjátékal. Soha se szégyelld amid van.
2021. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt ilyen el tapasztalatom, magabiztos, csajozós pasi, kicsi volt neki és gyorstuzelo is volt egyszerre :D
2021. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!