Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ilyenkor ti ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenkor ti ezt miért csináljátok? Vagy hogy van ez? 23l

Figyelt kérdés

Egy pasival terveztük több hónapja a szexet, de a napokban alig akar írni.

Persze elmondta h ismerkedik másokkal is(neki nem tetszik ha én is ismerkedem másokkal)

Volt h írtam és nem reagált, és volt h kiraktam egy képet magamról és aznap írt hogy szeretnék talizni vagy sem?


Most akkor hülyít? Vagy miért kell palira venni az embert?

Ti nem szoktátok megmondani ha valakivel nem akartok lenni?


2021. szept. 14. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Kidobnam
2021. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Csak talonban tart amikor majd másik qurva nem ér rá... akkor talán sorra kerülsz te is. 😂
2021. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak írásban kemény és beszart attól hogy tényleg lesz valami.
2021. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyit,saját egóját,önbizalmát akarja növelni.
2021. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven lenne valós jelentkező aki boldogan találkozna veled! 😉
2021. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Két eset van

1) még nem találkoztál vele: szimpla kamus, sosem fog megjelenni élőben, mindig lesz valami kifogás az utolsó pillanatban;

2) te vagy a tartalékkonzerv a spájzban rosszabb időkre ha nem jön össze semmi, szóval ki ne guruljon, ép' csak pöccint egyet hogy visszakerüljön az alsó polcra, de mivel folyamatosan jár vásárolni ott is fogsz maradni lehet évekig, vagy éppen örökre.

2021. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

De taliztam már vele, és mikor nem írtam neki napokig akkor elkezdett féltékenykedni, de igazatok van.

Mondtam neki már én is h csak talonban tart, amit én nem fogok hagyni!

2021. szept. 14. 13:31
 8/14 A kérdező kommentje:

Már többször írtam neki h csak hülyít, de mindig elkezdi sorolni az elentétét h miért nincs az úgy.

Akkor ha ír jobb ha nem megyek bele megint csak megnézem és lelépek igaz?

2021. szept. 14. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nekünk kell elmagyarázni, hogy lépjél le azonnal. Azt hittem, hogy az emberek maguktól is megérzik az ilyesmit.

Bár ami igaz, igaz, elsősorban a te dolgod, hogy kinek árusítod ki a tested intimitását.

2021. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 miért komplikálod túl a dolgot? Jó ez így neked? Nem? Akkor nem értelek... megmondod, hogy heti x találkozóra, ilyen-olyan mélységű kapcsolatra van szükséged és kész. Ha ezt nem hozza akkor viszlát. Ez neked nem öröm, nem boldogság hanem csak keserűséget nyelsz. Azon meg nem agyalni kell hanem lezárni, avagy te most direkt szenvedni akarsz vagy mi???
2021. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!