Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ilyenkor ti ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenkor ti ezt miért csináljátok? Vagy hogy van ez? 23l

Figyelt kérdés

Egy pasival terveztük több hónapja a szexet, de a napokban alig akar írni.

Persze elmondta h ismerkedik másokkal is(neki nem tetszik ha én is ismerkedem másokkal)

Volt h írtam és nem reagált, és volt h kiraktam egy képet magamról és aznap írt hogy szeretnék talizni vagy sem?


Most akkor hülyít? Vagy miért kell palira venni az embert?

Ti nem szoktátok megmondani ha valakivel nem akartok lenni?


2021. szept. 14. 08:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gyere, ülj bele az enyémbe inkább ;)
2021. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Ma megint kiraktam egy képet és azonnal visszaírt és mondta h velem akar lenni, de én megírtam neki h ezt velem nem fogja játszani.. (eddig ha kedves voltam vele az úgy néz ki rosszabb volt)

Köszi mindenkinek a normális választ!

2021. szept. 14. 17:52
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Na végre.
2021. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A helyedben én nem is állnék vele szóba!Ez a férfi nem is tudja még,hogy mi mindenre képes az a lankadtan lógó valamik a két lába között!
2023. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!