Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok szemében az a menő csávó, akinek nagy a farka, akinek kicsi az meg lúzer?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok! :)
2021. szept. 14. 13:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

SOHA egyetlen barátnőm nem említette a partnere méreteit, pedig nagyon sok barátnőm volt az évek során.

N

2021. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

Na igen, ez a GYK itt minden "nő" topmodell plusz nem érdekli őket az alapvető egzisztencia, sem az hogy az illetőnek mekkora a farka.

Persze a valóság teljesen más. Azok a nők akik a való életben élnek, soha nem fognak ezen az oldalon válaszolgatni.

Szóval az ilyen kérdéseknek nem sok az értelme, mert úgysem kap a kérdező releváns választ.

2021. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%

Ugy latom, hogy itt nehany ember nem sok esszel lett megaldva...

No vagyok, szivesen kuldok a anyakonyvi kivonatot, ha mar a nemi hovatarozasomat is bizonygatnom kell egy internetes oldalon...

Az egyik exemnek 17,5 centis farka volt, de nem tudta hogy mit kell csinalni az agyban, ugyhogy hiaba volt “nagy farka”, elvezhetetlen volt vele a szex. Szakitottam vele, de ettol teljesen fuggetlen okokbol.

A mostani paromnak atlagos, 15 centis farka van es sosem elegitett meg ki pasi ugy, mint o. Kinezetre is vonzobb, mint az exemnek volt, pedig szemmel lathatoan rovidebb.

Az altalanositgatast be lehet fejezni, mert van no akinek a nagyobb penisz tetszik, ahogy van olyan ferfi, akinek a nagy mell/fenek. Ugyhogy nem kell egyes emberek preferenciaja miatt hiszteriazni. Keress olyan not, akinek megfelel a mereted, vagy egyszeruen tanuld meg hasznalni es kesz.

2021. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%

12

Igen, itt ál-nők írogatnak, akiknek mit sem számít a véleménye. Csak tudnám, akkor miért kérdeztek tőlünk, meg minek válaszoltok nekünk.

2021. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
4%
Az a férfi (ezt a menő csávó dolgot hanyagolnám) aki ki tud elégíteni. És ehhez TÖBBEK KÖZÖTT kell egy méret is. Ez van.
2021. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

#13 És melyiknek milyen vastag? Ha 17,5cm hosszú, de 4cm vékony, a másik meg 15cm hosszú és 4,5-5cm vastag, akkor persze, hogy a második a jobb.


Az anyakönyvi kivonatról kép meg annyit bizonyít, mintha leírnád, hogy nő vagy férfi vagy. Semmit.

2021. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
#16 istenem 🤦🏼‍♀️ mert te ferfikent biztos sokat tudsz a noi testrol, igenyekrol. Ha ennyire meg vagy gyozodve a sajat baromsagodrol, akkor nem ertem, mit keresel itt?
2021. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#15

Akkor lehet nem vagyok férfi. Nekem picike van. 😂

Aki kíváncsi és kell kép, örömmel küldök.

2021. szept. 14. 15:42
 19/23 anonim ***** válasza:
5%
#17 Tudod én nőktől tájékozódok a nőkről és nem a gyakoriról. De hidd továbbra is a baromságaidat, nekem mindegy.
2021. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 😂 Nem is tudom, ki van lepontozva... okostojás.
2021. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!