Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nyilvánvaló az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nyilvánvaló az ha egy lány megjátsza az orgazmust?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy nem érzek semmi különöset közben, bárhogy csinálja, de közben nem szeretném megbántani, mert látszik, hogy sérülne az önbizalma. Ha neki jó érzés az aktus, annak én már örülök.

2021. szept. 15. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy mennyire tapasztalt.
2021. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%

Nem tudom meg fogják e adni neked az emberek a várt felháborodást de lássuk mi lesz...


Viszont emberek, mielőtt kommenteltek, ez csak egy figyelemhajhász kitalált kérdés amivel balhét akarnak kelteni... :D

2021. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha ügyes a lány, akkor nem fogja észrevenni a férfi. Kérdés mennyire tudnád jól előadni.

Mondanám, hogy legyél őszinte vele és biztos megérti majd stb stb, csak az a baj, hogy nekem alapból nincs orgazmusom és akinek ezt elmondtam, annyira bántotta az egóját, nem bírta elfogadni, majd meg is csalt mindegyik. Szóval nem mondom hogy jó dolog a megjátszás, de sajnos vannak akikkel nem lehet őszinte az ember..

2021. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3# igen, azt hallottam, hogy sajnos rengeteg lánynak nincs hüvelyi orgazmusa. Köszi a választ
2021. szept. 15. 20:14
 5/18 A kérdező kommentje:
2# magadból indulsz ki. Tudod vannak akik komolyan veszik az oldalt és a valódi problémáikra keresnek megoldásokat.
2021. szept. 15. 20:15
 6/18 A kérdező kommentje:
1# köszi
2021. szept. 15. 20:16
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hüvelyi orgazmusod, nem próbáltad magadnak csinálni közben?
2021. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csiklóizgatással sem élvezed? Esetleg olyan pózokban ahol ingerlődik a csiklód? Önmagában a ki-be mozgás nekem is kevés, a hüvelyben alig található érzőideg. Teljesen normális hogy egy nőnek kell a csikló ingerlése is az orgazmushoz.
2021. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Vagy akár ő is ingerelhetné a csiklód közben. Amennyiben csak ez hiányzik a boldogsághoz, simán meglehetne beszélni szerintem.
2021. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Mikor elélvez a nő és bent van még a kolbász akkor én szoktam érezni hüvelyi pulzalast. Ok, azt meg tudja a nő játszani. De olyankor mikor élvezik a nő az arca kicsit eltorzul, innen is tudod hogy elelvezett. Viszont azt nem tudja megjátszani, mármint a torzulast.
2021. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!