Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt életetek legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legjobb numerája?

Figyelt kérdés
Körülmények?
2021. szept. 19. 04:12
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Egy nálam jó 10 évvel idősebb nő partnere voltam egy ideig, jó 40-es volt, sokat tanultam tőle, szeretett több módon élvezni, csikló, hüvely, g-pont, utóbbinál olyan hatalmasakat élvezett, ahogy a lábai a nyakamban voltak, majd letépte a felyemet ahogy vonaglott, ez nagyon emlékezetes élvezetes élmény maradt nekem is!
2021. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Egy csajjal kocsiban, kint az erdőben, reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltünk. Fantasztikus volt, és este már SMS-ben ismétlést kért minél hamarább.
2021. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szeretőmmel történt meg, este hattól néhány kisebb pihenővel reggel hatig. F
2021. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vállalati rendezvény, baromi unalmas. Ki kellett menni a hátsó raktárba, gyártelep, gyalog 10 perc. Elkísért a kolléganő, alig ismertem, mosolygós kissé duci csaj. Odabent a raktárban megjegyezte, ne siessünk, nagyon unja az egészet. Hát jó, mondtam mivel üssük el az időt.

Csak vigyorgott, aztán elkaptam a derekát...

Úgy szopott mint a gép, 2 perc után felállítottam őt, szoknya-bugyi egy mozdulattal le és be a lucskosba 😋

Régi jó szocializmus.

2021. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!