Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is ennyire kiakadná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is ennyire kiakadnátok ezen? Így reagálnátok?

Figyelt kérdés

Hétvégén barátaimmal elmentünk bulizni. Meg lett beszélve párommal hogy most csak a srácokkal akarok lenni, mert már fél éve nem volt közös programunk. Ő ezt nyugtázta is, menjek érezzem jól magam. (Vele heti 4-5 napot minimum vagyok, ez hozzá tenném).

Egy jó hajnali hatig elhúzódott a beszélgetés iszogatás, gondoltam akkor haza megyek és lepihenek. Írtam is neki hogy otthon leszek, és azt a napot ha nem gond pihenéssel töltöm/alszok. Rá 2 órára amikor felébredt írt hogy rendben pihenjek. Hát nyilván le is feküdtem aludni. Erre este 7 körül kaptam egy üzit hogy most már jól esne neki ha foglalkoznék vele. Hát én akkor még aludtam, 9 tájékán ébredtem meg. Láttam az üzit, és gondoltam átmegyek hozzá, nyilván látni akar. Na hát ebben nem volt köszönet. Teljesen kiakadva fogadott, hogy én mekkora egy bunkó vagyok, hogy átbulizom az éjszakát, aztán egész nap nem foglalkozok vele, nem írok vissza amikor ír, és most is bizto csak amiatt jöttem mert szexelni akarok és kaptam mellé egy büdös nagy pofont. Most komolyan, ez normális reakció? Ti is ezt csináltátok volna? Tényleg én csesztem el valamit, és ennyire vakon vagyok hogy nem veszem észre?



2021. szept. 19. 23:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy önző csaj,hagynám a picsába.
2021. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a legtöbb nő sír hogy nem talál normális pasit,aztán meg ha 365 napból nem töltesz vele 1-2 napot akkor megy a hiszti meg az ilyen viselkedés. Az ilyen csajok lehet nem véletlenül nem találnak “értelmes” párt?
2021. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
En is kiakadnek, egesz nap leszartad
2021. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj, barátom! Amíg még nem vagy fél méteres láncon kikötve az udvar hátuljába.

És ezt nőként mondom neked.

2021. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, haverom volt egy ilyen csajjal. Már évek óta szétmentek de srác azóta se teljes.. Az ilyen nők nagyon toxikusok tudnak lenni. Hosszú távon biztos kicsinál.
2021. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
11%

Szakítóok:)

Eleve ez a gyerekes hiszti is gáz, nyilván pihensz, alszol másnap, ha hajnalig buliztál. De az hogy felpofoz... szánalmas. Milyen mentális problémái lehetnek már a palinak, te jó ég. Komplexus, önbizalomhiány stb. Én nem is tudnék férfiként tekinteni arra, akinek ilyen problémái vannak. Szakíts és keress értelmesebb gyereket

2021. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Jaj basszus félreolvastam, te vagy a pasi, ő a lány. Mindegy ugyanez vonatkozik rá, amit írtam. Mindegy milyen nemű emberről van szó
2021. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kollégámnak is volt egy ilyen csaja. Teljesen ki volt rá akadva, hogy miért megy el a haverjaival ahelyett, hogy vele foglalkozna, stb. A srác húzott egy vonalat kidobta. Érdekes módon a csaj egy hétre már valaki mással dugatta magát...
2021. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
#6 Ha jól értem, itt a pasi a kérdező.. :D
2021. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
#6 A kérdező a pasi te nagyonokos. És a nő pofozta fel
2021. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!