Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is ennyire kiakadná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is ennyire kiakadnátok ezen? Így reagálnátok?

Figyelt kérdés

Hétvégén barátaimmal elmentünk bulizni. Meg lett beszélve párommal hogy most csak a srácokkal akarok lenni, mert már fél éve nem volt közös programunk. Ő ezt nyugtázta is, menjek érezzem jól magam. (Vele heti 4-5 napot minimum vagyok, ez hozzá tenném).

Egy jó hajnali hatig elhúzódott a beszélgetés iszogatás, gondoltam akkor haza megyek és lepihenek. Írtam is neki hogy otthon leszek, és azt a napot ha nem gond pihenéssel töltöm/alszok. Rá 2 órára amikor felébredt írt hogy rendben pihenjek. Hát nyilván le is feküdtem aludni. Erre este 7 körül kaptam egy üzit hogy most már jól esne neki ha foglalkoznék vele. Hát én akkor még aludtam, 9 tájékán ébredtem meg. Láttam az üzit, és gondoltam átmegyek hozzá, nyilván látni akar. Na hát ebben nem volt köszönet. Teljesen kiakadva fogadott, hogy én mekkora egy bunkó vagyok, hogy átbulizom az éjszakát, aztán egész nap nem foglalkozok vele, nem írok vissza amikor ír, és most is bizto csak amiatt jöttem mert szexelni akarok és kaptam mellé egy büdös nagy pofont. Most komolyan, ez normális reakció? Ti is ezt csináltátok volna? Tényleg én csesztem el valamit, és ennyire vakon vagyok hogy nem veszem észre?



2021. szept. 19. 23:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Néhány nő élvezi ha egy-két alkalommal van egy kis "veszekedés", így érzik a szenvedélyt.
2021. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
igaza van.
2021. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális reakció (a pofon nélkül se lenne az, de ezzel együtt végképp nem), szerintem hagyd ott, mert ennél csak rosszabb lesz.


Igaz, én együtt élek a barátommal és rengeteg időt együtt töltünk így, de mindkettőnknek szoktak olyan programjai lenni, amire a másik nem megy el (nem ismeri az ottani társaságot, nincs kedve, csak lányos/fiús dolog, stb.), ezt a másik megérti és elfogadja, addig leköti magát mással (saját barátokkal, egyik hobbijával, előredolgozik, énidejét éli, stb.).


Figyelj, te szóltál neki, hogy mész. Szóltál neki, amikor hazaértél és hogy aznap pihennél, majd meg is jelentél nála, amikor láttad, hogy problémája van. Őszintén írom, nem tudom, hogyan csinálhattad volna jobban. Még most is te rágódsz a dolgon, hátha mégis te vagy a hibás.


Nem tudom, hogy mi baja lehet a barátnődnek. Lehet féltékeny, hogy másokkal is jól elvagy, lehet szeret viszályt szítani, lehet nélküled egyszerűen üres az élete, akármi. Az viszont biztos, hogy nem kéne eltűrnöd, hogy így viselkedjen veled, mert nem normális.

26N

2021. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem bír ki pár napot a párja nélkül, az elég éretlen!!

Én fiú vagyok de egy nő nem alázhat így meg egy férfit! Pofon? Világosan közölt távollét? Ezek után így reagál? Hát szomorú lennék, hogy a lány akibe szerelmes vagyok, ilyet művel... Csalódott lennék és nem tudnám mit kezdjek a helyzettel.. Ahogy te sem! De gondolom érzed, hogy már semmi se olyan mint eddig! És most van a legnagyobb szükséged azokra a barátokra, akikkel voltál a hétvégén! Kitartás!

2021. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mennyi idősek vagytok de én 35 évesen hagyom aludni, főzök neki hús levest hogy betegen tudjon mit enni, labujjon járok, fel ne keljen. Nem, nem normális. Önző.
2021. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt élünk. De nálunk ilyen nincs, bízunk egymásban. Vannak közös programok, de hagyunk szabad teret is egymásnak. A beteges féltékenység kapcsolat gyilkos.
2021. szept. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Legyünk őszinték, mindenkinek kicsit rosszul esik ha a párja elmegy nélküle bulizni, DE!!! Normális ember ezt helyén tudja kezelni, elfogadja hogy mindenkinek szüksége van egy kis szabadságra és bízik annyira a párjában hogy nem csajozni/pasizni megy.

Az egy dolog hogy a csajod valószínűleg érzelemfüggő és rád akar gyógyulni mint egy pióca, önbizalomhiányos aki betegesen féltékeny (ez is közrejátszott az indulatkitörésében). A legeslegnagyobb probléma az hogy kezet emelt rád! Mi lesz legközelebb a sodrófával vagy egy üveggel betöri a fejed??? Képtelen uralkodni az indulatain. MENEKÜLJ!!! Nem rád van szüksége, hanem egy jó pszichológusra.

2021. szept. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Azóta harag van a részéről. Pedig én megpróbáltam megbeszélni vele a dolgot. Mert szeretem ennyire. De ezek szerint mások véleménye alapján se normális ez a viselkedés.

Nem szoktam amúgy eljárni nélküle nagyon bulizni, néha van ilyen haveros nap. Ez se gyakran, mert az ország más más pontján vagyunk, és ilyenkor csak fiúk vannak, szóval még a megcsalás se jöhet szóba.

2021. szept. 20. 02:12
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts vele nőként felidegesítettem magam miközben olvastam, hogy lehet így hisztizni a semmin pláne ha meg is beszéltetek, hogy aznap pihensz
2021. szept. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj, haver, mert ez csak rosszabb lesz! Hidd el, tudom. Ez a fokú féltékenység és önzés, amit ez a nő művel nem normális.

Ebből lesz a tipikus házisárkány kategória. Az a fajta, aki havonta egyszer enged el haverokkal bárhova, de pontosan mondd meg, hányra érsz haza, ha pedig akár csak 5 percet késel, már óriási hisztit csap. Ez az a fajta, amelyik meglát az emailjeid között egy női nevet és teljesen kiakad és akkor sem nyugszik le, ha megmutatod neki, hogy a cég HR ügyintézője és csak a szabadságodat intézted vele. Ez az a fajta, aki nyaggat, hogy fejezd be azonnal a munkát és foglalkozz vele, de napközben meg nem hagy dolgozni, mert folyton félbe szakít, hogy az igényeit elégítsd ki.

Tapasztalat.

2021. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!