Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merjek kapcsolatot kezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kapcsolatot kezdeni egy fiatal férfival, vagy próbáljam elnyomni magamban az érzést?

Figyelt kérdés

44 éves fiatalos (elvált) nő vagyok és csak 18-25 év közötti férfiak vannak rám hatással. A fiam is hasonló korú (17 éves)

Én úgy láttam, hogy a fiam barátai kedvesek hozzám, sokat mosolyognak rám.


Mit kéne tennem? Amitől a legjobban félek, hogy mások mit fognak gondolni rólam. Az ismerőseim. Titokban kéne csinálnom?



2021. szept. 20. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz mások véleményével. Éld az életed, ahogy szeretnéd.
2021. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem merj. Én sokáig szerelmes voltam egy veled egykorú kolléganőmbe és már kezdtünk is kicsit közelebb kerülni amikor sajnos felmondtam. Egy idő után én biztos felvállaltam volna a dolgot, ha több is alakul egy sima összejárogatáson túl. Anélkül meg van kötve az ember keze, mert még randizni se tud elmenni félelem nélkül. Meg szerintem akkora kritika áradat nem özönlene ránk maximum a hátunk mögött súgnának picit össze, de hát kit érdekelnek. :D
2021. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Titokban diszkréten édes a bűnbe esés !! Már vágysz rá és nagy hatással van rád akkor mire vársz még!!
2021. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a fiad osztálytársaira repülj rá! Amúgy meg miért ne?
2021. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván bármelyik tízen-huszonéves srác örülne ha egy milf rámozdulna. Ha neked is van hozzá kedved, akkor hajrá. Azt meg tojd le, hogy mit gondolnak rólad. Az emberek túl sokat aggódnak azon, hogy mások mit gondolnak, ahelyett, hogy mernének élni.
2021. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mások véleményével, de a fiad haverjait azért kezeld már tabuként, mert elég ciki lenne a fiadnak és gondolom nem akarod h ezért rossz kapcsolat legyen köztetek
2021. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a dilemmám, csak a mások oldalról. Nem tudom van-e esélyem ilyen fiatalon és nem szeretnék leégni.
2021. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel kezdesz kapcsolatot.


Bár, hogy őszinte legyek, elképzelni sem tudom, hogy egy 18 éves fiú milyen hatással tud rád lenni.


Szerintem csak a válásod miatt félsz a korodbeli férfiaktól. Azt gondolod, hogy egy fiatal fiút tudsz ég irányítani.

2021. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyivel fiatalabbal nem kezdtem soha, de egy 10 évvel fiatalabbal simán.

47/N

2021. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó lenne egy ilyen nő...


23f

2021. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!