Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év után sem tudom lezárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év után sem tudom lezárni a kapcsolatot magamban. Sikerülni fog egyáltalán?

Figyelt kérdés

10 éve együtt voltam egy sráccal majd egy évig. Sajnos ő nem tudott felvállalni engem teljes mértékben,mivel én voltam a tipikus szegény lány,ő pedig a jómódú szülők fia,és senki nem nézte jó szemmel a kapcsolatunkat. Volt is ebből vitánk,de mivel szerettem ezért kitartottam mellette.Ez ment majdnem egy évig,mikor én besokaltam,és a következő találkozásnál szakitottam vele. Ő nem mondott semmit,megértette és elfogadta a döntésemet. Pedig nagyon szerettem,és állítólag ő is engem. Pár héttel utána hallottam hogy mennyire szenvedett a szakítás miatt.

Mostanra mindkettőnknek családunk van. Viszont úgy érzem nem sikerült kellő képpen lezárnom a múltat. Nagyon ritkán szoktunk össze futni boltban,orvosnál,akkor viszont le sem veszi a szemét rólam. Mosolyog rám,és olyan mint aki zavarban van,keresi a tekintetemet is. Mikor hazalátogatunk a szülőfalumba szinte mindenről ő jut eszembe. Az utcák ahol sétáltunk,ahol először csókolt meg stb.

Jó lenne tudni neheztel e rám a múlt miatt,hogy egyik napról a másikra elhagytam. Vagy hogy tényleg boldog e a mostani kapcsolatában,vagy csak bele menekült. Mivel amikor szakitottam vele rá egy évre megnősült.

Érdekelne a ti véleményetek.



2020. jan. 5. 11:04
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
89%

Szerintem szakemberre lenne szükséged.


Ennyi időnek bővel elegendőnek kellett volna lennie, hogy feldolgozd...de te nem akartad.

2020. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondjam, csak magadnak ártasz az ilyen gondolatokkal, bármilyen nehéz is. Igazából ennyi idő után már teljesen mindegy, hogy belemenekült a házasságba, vagy sem, a Te életeden már nem változtat az, hogy ő most milyen házasságban él, és neked is ott van a saját családod. Tudom, hogy szép a nosztalgia, de hidd el, nem érdemes rágódni rajta már. Egymás életének részei lesztek mindig, ha tényleg ilyen nagy volt a szerelem, főleg ha néha még így össze is találkoztok. Esetleg, ha ennyire szeretnéd tudni, mi van vele, a legközelebbi ilyen találkozásnál szólítsd meg, kérdezd meg hogy van, mi újság, a reakciójából látni fogod, hogy mi a helyzet.
2020. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem akartad elengedni. Ha egyedül nem megy (miért nem?) akkor kérj segítséget, aki rávilágít arra mégis hogy kéne gondolkodni. ;)
2020. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd békén.
2020. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Joga sincs neheztelni rád. Ő döntése volt, hogy nem vállalt fel téged a családja előtt. És mivel nem volt hajlandó felvállalni, így a nagy szerelme feléd is igencsak megkérdőjelezhető. Gyenge, papucs pasi, akit a család és mások véleménye erősen a befolyásuk alatt tart. Egy ilyenen nincs mit sajnálni és szeretni sem.

Neked azt tudom javasolni, hogy gondolkodj el magadon is, hogy mi a francért nem vagy képes lezárni magadban egy ilyen megalázó kapcsolatot. Amennyiben ez nem lesz sikeres, akkor szakemberhez kell fordulnod, mert ez bizony már nem normális. Ki kell deríteni, hogy miért vonzó neked egy olyan lény, aki megalázott.

2020. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakembert, 10 ev utan egy alig egy eves kapcsolatot nem tudni elengedni az nem okes.
2020. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2020. jan. 5. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha családotok van mindkettőtöknek akkor tárgytalan a dolog.
2020. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10 éve?


És barátok, szülők rokonok nem mondanak semmit?


hát ha senkire nem számíthatsz akkor menj szakemberhez igen..

2020. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!